Opinie o Przedszkole Niepubliczne Jedynka Krystian Józwowski Henryka Józwowska s.c. w Tychy

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Przedszkole Niepubliczne Jedynka Krystian Józwowski Henryka Józwowska s.c.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Przedszkole Niepubliczne Jedynka Krystian Józwowski Henryka Józwowska s.c. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Placówki wychowania przedszkolnego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedszkole Niepubliczne Jedynka Krystian Józwowski Henryka Józwowska s.c. w Tychy

Marzena

Widzę że pojawiło się ogłoszenie na stanowisko nauczyciela :) Martwi mnie tylko wpis niżej, podobno Panie często się zmieniają. Duża rotacja na jednym stanowisku chyba dobrze nie świadczy o warunkach pracy? :D Czy się mylę i ktoś z pracowników mi to rozjaśni?

@rodzic
@Ola

Wysoki poziom kształcenia i opieki? To chyba jakiś żart… przyjmujecie wszystkich jak leci, bez żadnych kwalifikacji, w grupach jest za dużo dzieci, jedzenie jest koszmarnej jakości i nie ma szans na dokładki dla dzieci (a nie płacimy za nie mało). To najgorsze przedszkole do jakiego chodziło moje dziecko. Nie polecam nikomu!!! I absolutnie nie winię nauczycielek tylko i wyłącznie szefostwo, któremu zależy tylko na pieniądzach i mydli oczy tutaj w komentarzach. „ Jeśli ktoś kocha prace z dziećmi będzie myślał przede wszystkim o dzieciach nie tylko o zarobkach” - nie pracuje w przedszkolu ale takie stwierdzenie jest oburzające, wszyscy bez wyjątku pracujemy dla pieniędzy a nie dla przyjemności, a to jak traktuje się pracowników w Państwa placówce jest godne pożałowania.

Konkurencja nie śpi … nie fajne wpisy poniżej naprawdę świadczą o desperacji . Ilość godzin niestety była wyższa z racji pracowników - ich problemów zdrowotnych , chorób w rodzinie czy też ciążach ( przez co w ostatnim czasie kilkoro z nich poszło na L4 … ) Wszystkie nadgodziny są płatne dodatkowo … szkoda , że nikt z pracowników nie pisze o tym … Jeśli jest cały skład nauczycieli pracuje się dobrze - jest 32 godziny pracy - dwukrotnie pracuje się od 6-11 bądź 11-17 . Sądze ,że 4500 brutto za 32 godziny pracy to dobra stawka - a jeśli ktoś stara się bardziej , angażuje się w życie przedszkola dostaje premie uznaniowe ( o czym jakoś nikt nigdy nie wspomni )

Wojciech

A za tą wydaną kasę na przybory do przedszkola chociaż oddają pieniądze? No a nadgodziny podobno są płatne. Tylko stawka jest taka sama jak normalnie czy wyższa? Te nadgodziny są obowiązkowe?

Szukam pracy na stanowisku sprzątaczki. Widzę, że kiedyś poszukiwali na pół etatu. Chętnie zatrudniłabym się na taki wakat. Orientujecie się, jak często kogoś poszukują? I czy trzeba spełniać jakieś konkretne warunki? Nie mogę niestety wyświetlić starego ogłoszenia.

Zainteresowana Nowy wpis

Witam ,czy pomoc nauczyciela dostaje premie ? Jak wygląda praca w tym przedszkolu

@pracownik

Pracowałam kilka lat i nigdy nie słyszałam o premiach uznaniowych ;) chyba że ktoś uważa, że premie uznaniowe to płatne nadgodziny..... Chyba nikt by nie pracował nadgodzin za darmo. Więc cóż to za plus, że są płatne ?! 4500 tysiąca ? To chyba jakaś kpina, bo nikt tyle nie zarabia. Dopiero teraz pojawiły się ogłoszenia z taka kwota. Na niektórych stronach dalej są ogłoszenia z wynagrodzeniem 3500, więc bez żartów. Teraz zatrudniani są wszyscy co się łapią i tyle nawet na pierwszym roku studiow...Wpisy są prawdziwych pracowników, a nie żadnej konkurencji. Przez ostatnie lata były tam ciągle nadgodziny, a nie 32 h pracy. Kadra się zmieniła diametralnie i nie tylko ze względu na ciążę.

Jeżeli człowiek pracuje, pokazuje chęci do pracy, do nowych atrakcji, pomysłów. Wykazuje zaangażowanie to szefostwo to docenia. Nie raz takie sytuacje miały miejsce...więc chyba mówimy o dwóch różnych przedszkolach...albo o różnych typach pracowników i ich nastawieniach do pracy ;)

Dokładnie wiem o jakim przedszkolu jest mowa. Albo ktoś chce nagle podbudować opinie na temat przedszkola, które ma potworny problem z kadrą ;) albo pracował x lat temu i faktycznie tak było. W przedszkolu nie ma nawet drukarki dla pracowników do wydrukowania materiałów dla dzieci.... Wszystko trzeba samemu kupować itp. Niestety, ale dużo jest do zarzucenia. Każdy angażował się w różne dni itp i nie dostał za to. Chyba, że zostały wyróżnione jedynie osoby, które są pupilkami ;) jeśli ktoś od kilku lat ma ciągle nadgodziny to jak ma się angażować jeszcze bardziej ? Cały dzień spędzać w pracy ? Najlepiej za darmo. Z kadry która była 3 lata temu nie pozostał już praktycznie nikt tak jest tam cudownie ;)

Wojciech Nowy wpis

@Marzena

Wszystko zależy nie tylko o warunków pracy ale i samych ludzi. Atmosfera jest niesamowita, wszyscy pomocni, chętni do pracy i pomysłowi. Ekipa bardzo zgrana. A rotacja spowodowana jest sytuacją rodzinną pracowników na którą nie ma się wpływu.

@~~

Dobrze, że ta wątpliwość została wyklarowana. Widziałam informację w ogłoszeniu, że stawka od 3,5 tys jest to na ile ostatecznie można liczyć? Możliwe, że nieco więcej?

@Magdalena

Ta kwota jest na umowie... nadgodziny płacone więc raczej więcej można

@~~

Ahaa czyli w ten sposób, więc możliwości negocjacji stawki na starcie nie ma?

Chyba można spróbować

@~~

A ktokolwiek próbował? Bo ciekawa jestem jak na tym wyszedł

Ola
@Marzena

Jeśli ktoś się nadaje do pracy i sprawdzi w pracy - będzie pracował . Wiele Pań przychodzi i po kilku godzinach okazuje się że nie ma podejścia ani pojęcia do pracy z dziećmi Mając bardzo dobrą opinię w Tychach - chcemy utrzymać wysoki poziom kształcenia i opieki Jeśli ktoś kocha prace z dziećmi będzie myślał przede wszystkim o dzieciach nie tylko o zarobkach A tutaj dyskusja tylko o pieniądzach ! Zastanawia mnie kto taki mądry pisze tutaj takie dziwne komentarze !

Ola
@Magdalena

Zapraszam na rozmowę do placówki z panią dyrektor ! A nie jakieś dywagacje dziwne tutaj na forum

~Malwina
@Ola

Najlepsze przedszkole jakie istnieje, opinie rodziców mówią same za siebie, więc również nie rozumiem dyskusji dot. Rotacji pracowników i zarobków... Proszę przyjść, zobaczyć, a reszta zależy czy ktoś kocha dzieci czy chce pracować z dziećmi bo to dwie różne rzeczy ...

@~Malwina

Ale rodzice to nie pracownicy ;) Z doświadczenia wiem, że rodzice nie widzą wszystkiego, skoro pani pracuje w zawodzie chyba nie muszę tłumaczyć :) Co do rotacji, to chyba logiczne, że ta świadczy najlepiej o warunkach panujących w firmie. Kto opuszcza "idealne" miejsce pracy?

@Marzena

Wracając do wcześniejszych komentarzy...nie ma się wpływu na sytuację prywatną pracowników którzy decydują się na opuszczenie placówki...to jest ich decyzja a nie kwestia złych warunków czy klimatu. Dziewczyny są bardzo zżyte, uśmiechnięte, pomocne...robią wszystko dla dzieci...szefostwo jest bardzo pomocne, idzie na rękę, wspiera w trudnych sytuacjach, ale nie są Bogami żeby kogoś zatrzymać jeżeli pojawią się inne problemy zmuszające do zmian. Jeżeli ma Pani jakieś wątpliwości to proszę przyjść zobaczyć, popracować, nie bawić się w pisanie jakieś zbędnych komentarzy.

@~Malwina

Jako rodzic muszę poprawić, istnieje bardzo wiele lepszych przedszkoli w Tychach.

@~~

Na rotacje ma również wpływ atmosfera i zmęczenie pracowników.

K
@Magdalena

Można dorobić wielką ilością nadgodzin do stawki ;)

@rodzic Nowy wpis
@Ola

Firma Przedszkole Niepubliczne Jedynka Krystian Józwowski Henryka Józwowska s.c. prowadziła rekrutację na stanowisko NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.

Ogromne grupy, ciągle braki kadrowe, przemęczone nauczycielki, jedzenie najniższej jakości.

Renata

A z czego dokładnie wynikają te braki kadrowe? To nie jest tak, że do opieki nad dziećmi musi być jakaś określona liczba osób, w zależności od liczby dzieci?

@pracownik
@Renata

W większości przedszkoli jest dwóch nauczycieli na grupę plus przez większość dnia pomoc nauczyciela. Tu jest jeden nauczyciel na około 25 dzieci. Brak pomocy nauczyciela w starszych grupach. W młodszych też często brakuje pomocy i trzeba samemu wszystko robić ;) W starszych grupach musisz sam wyjść z dziećmi na plac zabaw. Najlepiej, żebyś przez 8-9h zajmował się dziećmi tylko. O wyjście do toalety trzeba się wszystkich prosić. Brak przerw ustalonych na zjedzenie chociażby. Nauczycieli jest na styk gdy kogoś brakuje grupę się dzieli. Wtedy jest nawet po 30 dzieci w grupie. Nikogo to nie obchodzi, bo dać radę sobie musisz, a jeszcze powiedzą, że narzekasz.

Kacha
@@pracownik

Ale z czego to wynika myslisz? Widzę, że w tym miesiącu pojawiła się oferta pracy dla nauczyciela, więc to nie tak, że nie chcą kogoś przyjąć chyba? :) Osoby same rezygnują z podjęcia pracy np. przez warunki, czy trzeba posiadać jakieś specjalne i konkretne kwalifikacje/umiejętności czy spore doświadczenie? PS płaca, chociaż adekwatnie do tego natłoku obowiązków i pracy?:)

@Kacha

Oferty się pojawiają, bo co chwilę ktoś rezygnuje z natłoku godzin do pracy. Jakoś trzeba wypełnić lukę braku pracowników. Ludzie przychodząc często mają mydlone oczy, że będą pracować konkretną liczbę godzin, a okazuje się, że ciągle są nadgodziny. Niektórzy potrafią wytrzymać kilka lat, ale mądrzejsi rezygnują szybciej. Kadra w przeciągu tego czasu bardzo się zmieniła, bo po prostu nie wytrzymała tego natłoku. Teraz są zatrudniane osoby, które nie mają doświadczenia i praktycznie kwalifikacji ;) więc mało się to ma do tego, że nauczyciel powinien mieć przynajmniej magistra. Podwyżki są oferowane dopiero jak chcesz odejść z pracy...a tak przez kilka lat pracy nie ma pieniędzy nigdy na to....nadgodziny są płacone owszem, ale stawka jest niska jak na obowiązki. Oferowana do tej pory stawka była taka jak kilka lat wcześniej. Chociaż widziałam, że teraz z braku pracowników oferowane są kwoty wyższe. Osobiście nie polecam. Sama uwolniłam się, ale może w końcu coś się zmieni.

Rodzic

Hmm...jedzenie wyliczone menu bogate tylko w słownictwo,na dokładkę nie ma co liczyć.twz.Nauczycielki komórki w rękach i tyle

Rodzic
@Rodzic

Nie zgadzam się z tym komentarzem Dzieci maja przepyszne jedzenie Zupy kremy Super jadłospis Niektóre po prostu są niejadkami - bo dzieci nie są nauczone jedzenia i taka jest prawda Jeden zje wszyysko drugie wybrzydza

Mama Oliwki
@Rodzic

Jadłospis urozmaicony zgodny z normami - dzieci dostają wystarczająco duże porcje to moje trzecie dziecko w przedszkolu i jestem najlepszym znawcą w tym temacie. Jak można tak oczerniać przedszkole ? Atrakcje na każdym kroku , nowy plac zabaw , konie( hipoterapia) , rytmika basen hokej oraz wspaniałe zajęcia edukacyjne prowadzone przez panie , które kochają dzieci a one je.

Marzena

Dziewczyny, któraś z was ma doświadczenie w firmie na stanowisko pomocy nauczyciela? Może doradzicie mi jakie wymagania obowiązują? Trzeba mieć wykształcenie pełne? Jestem w trakcie studiów pedagogicznych jeszcze. Jest szansa na (usunięte przez administratora) również praktyk w przedszkolu?

W Tychy Przedszkole Niepubliczne Jedynka Krystian Józwowski Henryka Józwowska s.c. poszukuje pracownika na stanowisko Opiekun Osób Starszych. Wziąłeś udział w tym procesie? Podziel się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej. Z pewnością okaże się to cenną wskazówką dla osób, które również biorą pod uwagę pracę w tym przedsiębiorstwie.

Amelka

Ta firma to przedszkole - kto pisze o stanowisku na opiekuna osób starszych !

Amelia

Z całego serca polecam przedszkole. Rodzinna atmosfera , opieka i zainteresowanie dzieckiem na najwyższym poziomie. Maja swoją kuchnie - zresztą moje dziecko zjada wszystko odkąd zaczęło przygodę z przedszkolem . Z zajęć dodatkowych angielski , włoski , rytmika , dogoterpaia , hipoterapia i dla starszych dzieci balet basen - polecam przedszkole na 6+

Angelika Bialik

Przedszkole na najwyższym poziomie. Sama jako dziecko uczeszczalam do niego a teraz chodzi tam mój syn . Własna kuchnia , duży ogród - mnóstwo atrakcji dla dzieci (jazda konna rytmika fitness dla dzieci teatrzyki wyjazdy hokej ) Jestem bardzo zadowolona niskie czesne 385 zł i a wyżywienie 8 zł za dzień Uważam że jest to najlepsze przedszkole !

Tata

Nie polecam tego przedszkola panie co chwilę się zmieniaja .Brak zainteresowania dziećmi panie niby nauczycielki zajmują się telefonami

admin

Wypowiedz się jaka atmosfera pracy panuje w firmie Jedynka S.C. Przedszkole Niepubliczne. Od Twojego komentarza wiele zależy.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedszkole Niepubliczne Jedynka Krystian Józwowski Henryka Józwowska s.c. - Tychy

• Jak się pracuje w Przedszkole Niepubliczne Jedynka Krystian Józwowski Henryka Józwowska s.c.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedszkole Niepubliczne Jedynka Krystian Józwowski Henryka Józwowska s.c. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedszkole Niepubliczne Jedynka Krystian Józwowski Henryka Józwowska s.c.?

Przedszkole Niepubliczne Jedynka Krystian Józwowski Henryka Józwowska s.c.
2.3/5 Na podstawie 6 ocen.

Przedszkole Niepubliczne Jedynka Krystian Józwowski Henryka Józwowska s.c.