Andante Sp. z o.o.

Opinie o Andante Sp. z o.o.

zyczliwy

LUDZIE NIE DAJCIE SIE WCIAGNAC DO TEGO ZAKLADU LUDZIE ROBIA TAM ZA DARMO , ZEBY DOPLATY DO MINIMUM BYLY PO 1000 ZL!! TAK TAK , LUDZIE SA ZASTRASZANI JEST MOBING W ZAKLADZIE MAJSTROWA I KIEROWNICZKA NIE NADAJE SIE NA TO STANOWISKO, PANIE PREZESIE A GDZIE SA NASZE SOCJALNE PIENIAZKI ZA URLOPY!!! A NASZE URLOPY TO CO? WSZYSTKO JAK PAN CHCE TO JEST ZENADA LUDZIE NAWET WODY NIE DOSTAJA W UPALY !! GDZIE TU REGULAMIN ZAKLADU, A URLOPY CO?? LUDZIE NAWET NIE MOGA NIC ZAPLANOWAC BO URLOPY DOSTAJA JAK PREZESOWI PASUJE,,NIE MA ZADNYCH BONOW NA SWIETA ANI DODATKOWYCH PIENIEDZY LAMANE KODEKSY PRACY.LUDZIE CHCA PRACOWAC ALE ZA GODZIWE PIENIADZE

Zostaw opinię o Andante Sp. z o.o. - Leszno

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Andante Sp. z o.o.