Fox Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe

Opinie o Fox Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe

Praca jest bardzo ciężka , brud , tłok , mało narzędzi , 10 godzin dziennie , presja czasu , pracodawca nie szanuje pracowników , byłem świadkiem kilku kłótni , po placu chodzi kapuś który patrzy ci na ręce i kapuje do właściciela , ogólnie nie polecam.

Zostaw opinię o Fox Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe - Nowe Osiny

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fox Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe