Opinie o Przedszkole nr 300 w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Przedszkole nr 300. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Przedszkole nr 300 o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Placówki wychowania przedszkolnego
Placówki wychowania przedszkolnego Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedszkole nr 300 w Warszawa

Smokewa Nowy wpis

Wysyłanie dziecka do przedszkola integracyjnego, brak wykwalifikowanego personelu albo brak chęci .Na szczęście wnuczek dalej jest kreatywny, zdolny i odnalazł się w nowym przedszkolu. Dzięki determinacji rodziców trafiona decyzją przeniesienia do innej placówki ????

Smokewa Nowy wpis

Jestem babcią, wnuczek bardzo inteligentny, poznawczo powyżej normy, 4,5 roku. Nie jest dzieckiem łatwym ale w przedszkolu i p.nauczycielki i p.dyrektor nie potrafiły zająć dziecka tak by mógł wykazać się, tylko ciągle on się źle zachowuje. Doprowadziły do tego, że dziecko w innym przedszkolu odnajduje się. Jest chwalony i może pokazać swoje umiejętności i zalety. Może kwestią podejścia do zdolnego dziecka, może kwestią grupy( mniejszej) .Dziecko i rodzice zadowoleni. Pozdrawiam kadrę Przedszkola 300

@Smokewa

Problem z głowy. Pozbycie się zdolnego dziecka...

RODZIC

Walenie młotkiem w biurko praktykowane jako „metoda wychowawcza” , stanowcze NIE! Przechowalnia. Skrupulatnie realizowane minimum programowe, nic nikomu się robić nie chce, a po zmianie pań nauczycielek- totalna porazka:( Jestem mamą, dla której „ciocie klocie” w przedszkolu (czyt. nauczycielki) to słaba i smutna alternatywa dla dziecka, a w perspektywie fatalne przygotowanie do szkoły....Komuna, nuda i flaki z olejem, dzieciak znudzony, nauczyciele bez werwy i chęci....

Mama Nowy wpis
@RODZIC

Moje dziecko jest zadowolone wchodzi z chęcią zawsze odpowiada co się działo w przedszkolu, zmiana pań wcale nie wpłynęła na niego negatywnie , i nie zgodzę się z panią ze jest nudno. Podziwiam te panie które musza dbać o cała tak duża grupę dzieci.Jest pani sflustrowana kobieta która wymyśla sobie czepianie się,niech się pani weźmie do roboty.

Mama

W sierpniu 2019 80 % kadry wychowawczej przestało w przedszkolu pracować. Były to młode, zaangażowane i pełne pomysłów osoby. Powodem rezygnacji był długotrwały konflikt z panią dyrektor. Nie obawiam się nazwać tego mobbingiem. Przykładem niech będzie chociaż fakt że na prośbę o więcej chusteczek higienicznych dla dzieci Panie słyszały że są niegospodarne (zapasy chusteczek zakupione z funduszy rady rodziców leżą w magazynie). Tak absurdalne sytuacje jak mycie jednorazowych kubeczków na wodę są na porządku dziennym. Jakakolwiek inicjatywa zorganizowania czegoś więcej dla dzieci również kończy się konfliktem z panią dyrektor. Na pierwszym spotkaniu dla rodziców dzieci nowo przyjętych po pytaniu jednej z mam" (usunięte przez administratora) padła w skrócie odpowiedź "może pani zapisać dziecko do prywatnego przedszkola". Napięta atmosfera w pracy odbija się na pracownikach i pośrednio na dzieciach. Wielokrotnie byłam świadkiem skandalicznego zachowania pani dyrektor w stosunku do nich. Autorytarna postawa dyrekcji jest niezmienna mimo skarg i interwencji rady rodziców. Plusem przedszkola są jego pracownicy, pyszne posiłki i wyremontowany plac zabaw.

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Przedszkole nr 300? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Nauczyciel, Przedszkole, psychologia?
Gosc

Każda oponinia jest prawdziwa i nie chodzi tu o zadna konkurencji. Dyrektor stosuje zastraszanie ale wszystko jest zamiatane pod dywan. Więc jak nie znasz prawdy to się nie wypowiadaj ok

rodzic
@Gosc

Niestety sama prawda! 3/4 kadry wychowawczej odeszło w tym roku a Pani Dyrektor....została.

Tata

Coś mi się wydaje,że takie opinie piszą sfrustrowani Rodzice, którym albo nie udało się zapisać Dziecka do przedszkola,albo celowo robią zły piją, żeby odstraszyć potencjalnych "konkurentów"... Widzę tam radosne i uśmiechnięte Dzieciaki,które pędzą do przedszkola jak na skrzydłach , a personel włącznie z dyrekcją jak najbardziej normalny i przyjazny. No chyba,że znajdą się jakieś "księżniczki" bądź "książęta", którzy chcą specjalnego traktowania i zwracania na nich uwagi, no to ciężka sprawa,bo każdemu nie dogodzisz ... Więcej uśmiechu, życzliwości i zrozumienia życzę ;-)

gosc000001

Komuna , rzady niekompetentej dyrektorki, zastraszanie rodzicow,zalatwianie spraw na forum publicznym w szatni,brak rzetelnych informacji,balagan i chaos. nauczycielki ok,ale pod dyktatura SZEFA.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedszkole nr 300 - Warszawa

Przedszkole nr 300