Przedszkole nr 300

Przedszkole nr 300

Opinie o Przedszkole nr 300

Tata

Coś mi się wydaje,że takie opinie piszą sfrustrowani Rodzice, którym albo nie udało się zapisać Dziecka do przedszkola,albo celowo robią zły piją, żeby odstraszyć potencjalnych "konkurentów"... Widzę tam radosne i uśmiechnięte Dzieciaki,które pędzą do przedszkola jak na skrzydłach , a personel włącznie z dyrekcją jak najbardziej normalny i przyjazny. No chyba,że znajdą się jakieś "księżniczki" bądź "książęta", którzy chcą specjalnego traktowania i zwracania na nich uwagi, no to ciężka sprawa,bo każdemu nie dogodzisz ... Więcej uśmiechu, życzliwości i zrozumienia życzę ;-)

gosc000001

Komuna , rzady niekompetentej dyrektorki, zastraszanie rodzicow,zalatwianie spraw na forum publicznym w szatni,brak rzetelnych informacji,balagan i chaos. nauczycielki ok,ale pod dyktatura SZEFA.

Zostaw opinię o Przedszkole nr 300 - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedszkole nr 300