Przedszkole nr 300

Opinie o Przedszkole nr 300

Filtruj opinie po kryteriach:

Tata
 Opinia

Coś mi się wydaje,że takie opinie piszą sfrustrowani Rodzice, którym albo nie udało się zapisać Dziecka do przedszkola,albo celowo robią zły piją, żeby odstraszyć potencjalnych "konkurentów"... Widzę tam radosne i uśmiechnięte Dzieciaki,które pędzą do przedszkola jak na skrzydłach , a personel włącznie z dyrekcją jak najbardziej normalny i przyjazny. No chyba,że znajdą się jakieś "księżniczki" bądź "książęta", którzy chcą specjalnego traktowania i zwracania na nich uwagi, no to ciężka sprawa,bo każdemu nie dogodzisz ... Więcej uśmiechu, życzliwości i zrozumienia życzę ;-)

Pomocna?
Tak7Nie

neutralnanegatywnapozytywna
gosc000001
 Opinia

Komuna , rzady niekompetentej dyrektorki, zastraszanie rodzicow,zalatwianie spraw na forum publicznym w szatni,brak rzetelnych informacji,balagan i chaos. nauczycielki ok,ale pod dyktatura SZEFA.

Pomocna?
Tak14Nie

neutralnanegatywnapozytywna

Zostaw opinię o Przedszkole nr 300 - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedszkole nr 300

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.