Hola Sp. z o.o.

Pabianice

Opinie o Hola Sp. z o.o.

nogalcz

geslik, żeby takie informacje wydobyć to chyba musisz się wpierw zatrudnić albo chociaż na rekrutację pójść

wol-ska

Praca jak w makalu ale za mniejsze pieniądze o ile za płacą

RUDEK

Przyjazna??? Chyba obłudna i zakłamana! Nie polecam żadnych kontaktów z tą firmą jaki i z tym całym Claro!!! Zainteresowani wiedzą dla czego! A dla tych którzy nie wiedzą- będziecie się prosić o własne zarobione pieniądze, umowy śmieciowe, szefostwo zakłamane, zero socjalu itd...Wystarczy może ktoś z firmy będzie miał odwagę się z tego wytłumaczyć!

Zostaw opinię o Hola Sp. z o.o. - Pabianice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hola Sp. z o.o.