Blue Shadow

Zabrze

Opinie o Blue Shadow

beny

Owszem mają wymagania i nic w tym dziwnego. Tylko pracownicy tez mają prawo miec wymagania wobec pracodawców. A gdyby to była solidna firma to dobro swoich pracowników nie umieszczałaby na szarym końcu swoich priorytetów. Chyba nie musze wymieniac rzeczy kompromitujących Blue Shadow jako pracodawców? Bo przedmówca (przypuszczam że jeden z pracodawców) doskonale wie o czym wszyscy mówią. Nie polecam tej pracy, nie da się zarobić, codziennie afery, chora atmosfera, nigdy nie zostniesz doceniony. Praca w Blue Shadow do niczego nie prowadzi wręcz uwstecznia.

Zostaw opinię o Blue Shadow - Zabrze

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Blue Shadow