Mass-Well PPHU

Piła

Opinie o Mass-Well PPHU

olaf

słyszałem o nich nieco, ale nie sądziłem, że mają aż tak dobre opinie. To na pewno świadczy o ich profesjonalizmie oraz osób tam zatrudnionych na stałe.

Agata....

Polecam serdecznie firme, bardzo solidna drukarnia, szybko poradzili sobie z ulotkami i plakatami, które im zleciłem, druk dobrej jakości i atrakcyjna cena.

Maja

To profesjonalna firma, szybko i solidnie wykonali litery podświetlane na potrzeby reklamy mojej firmy. Jestem bardzo zadowolona z wykonanej przez nich pracy, gorąco polecam ich usługi

Anna

Bardzo solidna i uczciwa firma. Szyld wykonany dla mojego sklepu jest taki jak go zaprojektowałam, wygląda fantastycznie.

Zostaw opinię o Mass-Well PPHU - Piła

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mass-Well PPHU