Gran Pol S.C. Joanna Goczał Krzysztof Ochman

Kalwaria Zebrzydowska

Opinie o Gran Pol S.C. Joanna Goczał Krzysztof Ochman

łapa

obawiam się, że z firmą może być problem @Lidka. Nawet na innych stronach zakładki na ich temat są już niewidoczne, widocznie zmienili nazwę, albo zawiesili swoją działalność czy coś takiego. Dziwne..

jaro

Solidna firma. Wszystko OK

marynarz111

Witam Miałem do czynienia z firmą "Gran Pol S.C. Joanna Goczał Krzysztof Ochman" w przeciągu ostatnich 3 miesięcy i mogę ich polecić. Dobry kontakt, sprawdzony i rzetelny partner a ich wytwory kamienne są wyśmienite. Zdecydowanie mogę firmę "Gran-Pol" polecić i wystawić dobre referencje. Rusznikarz Maciej

Adam Pawlicki

Również nie mam zastrzeżeń do tej firmy. Schody wykonane przez nich są dobrej jakości, wytrzymałe i odporne na czynniki zewnętrzne.

maciej29

Witam Polecam firmę "Gran-Pol" która wykonywała na moje zamówienie blaty kuchenne. Robota została wykonana solidnie i fachowo. Firma godna polecenia.

Zostaw opinię o Gran Pol S.C. Joanna Goczał Krzysztof Ochman - Kalwaria Zebrzydowska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gran Pol S.C. Joanna Goczał Krzysztof Ochman