Opinie o Bafesto Sp. z o.o. w Stryków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Bafesto Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Bafesto Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bafesto Sp. z o.o. w Stryków

Alicja

Hejka, a jest tu ktoś z wiedzą o stanowisku Technolog - Inżynier ds. Rozwoju?? Chciałabym dowiedzieć się tutaj, jak wygląda rozwój zawodowy? Skoro jest w ogłoszeniu info, że jest taka szansa, to jak w praktyce to wygląda? Chodzi o szkolenia firmowe czy inne rzeczy?

Była pracownica
@Ktoś

Wysokość premii uzależniona jest od wyrobionej normy, którą ustanowili sami pracownicy, przypomina Pani sobie? Normy same ustanowiłyśmy! System premiowania jest przejrzysty. Nie pracujesz nie zarabiiasz, jak w większości firm dookoła. I tyle w temacie. Śmieszne jest to co wypisujecie. Zastanawiam sie tylko po co? Zanim napiszecie więcej proszę zacząć od siebie i swojego podejscia do pracy.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 57 dni.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Bafesto Sp. z o.o.?

Alicja

Slo
@Alicja

Nie ma żadnych szkoleń ani ekwiwalentów. Nie rozwiniesz się tu

Martysia
@Slo

Ale zero szkoleń, nawet takich wprowadzających nowego pracownika? A i czy wiecie jak pracownik doświadczony chce odejść, to wtedy firma coś oferuje? W takim przypadku firma daje możliwość rozwoju np. awans?

Byle kto

Zgadzam się. Owa Pani kierownik jest totalnym gamoniem. Jej sposób wysławiania się oraz to że nie zna się na żadnych przepisach jest totalną porażką. Ja się nigdy w życiu nie spotkałem z takim kierownikiem. Widać że miejsce objęła z przypadku... Ehhh

@Byle kto

Jak dla mnie porażką jest to że na przełomie miesięcy i lat ktoś podjął decyzję o przydzieleniu obowiązków owej pani kierownik !!!!!Swego czasu firma miała w swoim zespole na prawdę wartościowych,fajnych pracowników.Z odpowiednią wiedzą,wykształceniem i kulturą osobistą.Niestety mamy jak mamy i musimy dalej znosić krzyki,wulgaryzmy i brak jakiegokolwiek szacunku ze strony osoby która pełni funkcję kierownika produkcji....Pani kierownik,proszę zastanowić się nad sobą i zmienić swoje zachowanie !!!!!!Dla dobra nas-ogółu.Może wtedy będzie nam się dużo lepiej pracowało.

Grażyna
@Już Nikt

Zgadzam się w stu procentach. Pani kierownik nie umie się normalnie odezwać tylko wiecznie krzyczy i starszy. Kiedyś za innych kierowników a szczególnie za Pana Jarosława pracowało się o niebo lepiej. Zawsze szło się z nim dogadać. A tu prosisz o urlop to zaraz wielkie pretensje. Zachorujesz to cała firma wie że zrobiłeś po złości bo poszedłeś na zwolnienie. Tylko pupilkom się nic nie mówi i daje duże premie.

Była pracownica
@Grażyna

Czytać tego nie mogę, co za bzdury wypisujecie. Owa pani Kierownik to bardzo uczciwa i porządna osoba. Współpracowałam z nią kilka lat i nigdy nie miałam żadnych problemów z dogadywaniem się. Zastanawiam się kto i co ma na celu tak ją oczerniając. Może warto zastanowić się nad swoim postępowaniem. Pamiętam wiele nieprzyjemnych sytuacji prowokowanych niestety przez samych pracowników.

@Była pracownica

To proszę nie czytać jak pani nie może.Jeżeli współpracowała Pani z ową Panią kierownik to widocznie nie pracowała pani bezpośrednio z nią albo właśnie była jej pupilką !!!!Sądząc po ilości wpisów widać jak na dłoni że spora część z nas nie czuje się z tym dobrze i uczciwie traktowana.Coś w tym musi być,prawda ??

Ktoś

A czy jest tu ktoś, kto sobie z pracą nie poradził??? Nie sądzę. A może to wcale nie chodzi o to, że sobie ktoś z obowiązkami nie radzi, tylko o sposób premiowania? Nie wydaję mi się żeby sposób premiowania był w tym przypadku ok. Osoby z grona Pani kierownik, które często u niej przesiadywały i to nie w celach służbowych, potrafiły mieć trzykrotność premii, takiej jak inni pracownicy. Ale cóż. Zapewne nie były lubiane.

Już Nikt Nowy wpis
@Ktoś

Zgadzam się.W punkt napisane.Brawo.

Już Nikt Nowy wpis
@Już Nikt

Dodam jeszcze że dalej mają trzykrotność pensji !!!!! Na próżno jednak szukać w tej firmie sprawiedliwości !!!!

Była pracownica Nowy wpis
@Ktoś

Czy istnieje możliwość rozwoju w Bafesto Sp. z o.o.?

Już Nikt

Jakiego rozwoju ????.Ta firemka od lat stoi w miejscu!!!!Pod każdym względem!!!!Finanse do dupy,warunki do (usunięte przez administratora),rozwój do dupy,że nie wspomnę o pani kierownik!!!Zero szacunku dla nas-osób które tu jeszcze pracują.Proszę mi wierzyć-wiem co piszę.

Tak też tak uważam.Mysle że osoby które piszą te negatywy chciałyby żeby kierownik siedział z nimi pil kawkę i palił papieroski.Wiec proponuje szukać takiej pracy

Weronika

Ok, a właśnie co do papierosów, to czy firma akceptuje dodatkowe przerwy właśnie na fajkę? Czy poza przysługującą przerwę są akceptowane, aby 3-4 razy wyjść na papierosa na kilka, kilkanaście minut i to nie jest jakoś rozliczane? Jak firma zapatruje się właśnie na te minut na fajkach? Może trzeba to odpracować i zostać ten czas dłużej w firmie?

Maryla

Drodzy, ja w sprawie jednej kwestii odnośnie zatrudnienia jako specjalista ds. obsługi klienta. A konkretnie o ten język chodzi, bo widziałam, że rosyjskiego wymagają, żeby mówić. No a jaki poziom ich zadowoli? I czy jakieś papiery potrzeba? coś tam pamiętam, ale ostatni raz to ja ze 20 lat temu tego języka używałam....

Aplikowałeś do firmy Bafesto Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Czynności pomocnicze przy pakowaniu drobnych elementów
Stryków
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
logo firmy Monter
HSS Work Sp. z o.o.
logo firmy Mechanik Utrzymania Ruchu (m/k)
Stryków
Imar Service Group Sp. z o.o.

Najbardziej uszkodzony słuch to ma szanowny pan Prezes.Nigdy nie słyszy tego że pracujemy za (usunięte przez administratora) pieniądze.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Bafesto Sp. z o.o.?

Na korki do uszu bo huk okropny.i tyle

Hanna

Czyli bez nich to już głośność by prowadziła do uszkodzenia słuchu? Sprawdzali to?

@Hanna

Sprawdzali wiele razy. Kontrola jest zawsze zapowiedziana, wtedy prezes nakazuje wyłączyć połowę maszyn i wszystko jest ok.

@:)

To prawda.takze pic na wodę

@Hanna

Tak,raczej uszkodzenie słuchu.ale skoro halas w papierach nieszkodliwy to jak można uszkodzić słuch.oficjalnie nie można

Dokładnie NICK

Nigdy w życiu nie spotkałem się z taką rekrutacją do pracy ..... Firma masakra .... Najgorsza osoba która rzekomo uczy na stanowisko magazyniera .....co Ona wie??? Jak można siedzieć na biurku w krótkiej spódniczce i szkolić????? Ale do czego???? Żałosne!!!! Ta Pani M.... chyba ma problem ze sobą.....nie wiem czy ta praca to jest miejsce dla magazyniera???? Czy to miejsce dla osoby która tej Pani dobrze zrobi ????? Ogólnie jak ktoś chce łatwo się pobawić polecam ale jak pracować to słabo widzę.....

Barbara
@Dokładnie NICK

Dużo gadania, a mało konkretów. Jak przebiegła ta rozmowa? O co pytali? Czy tylko ta pani cię zainteresowała? :D

Pracownica Łódzkie

Chciałbym się dowiedzieć ilu pracowników pracuję do tej pory w waszej firmie zatrudnionych w ciągu ostatniego roku?

Oli
@Pracownica Łódzkie

Nikt nie pracuje????

Basia

Najgorsza firma jaką znam. Zarobki pożal się Boże. Nawet więźniowie więcej zarabiają. Kierownik ma swoich pupilków co udają, że pracują ,A tak naprawdę siedzą w kantorku i ploty roznoszą . Za to takim daję się po 1000 zł i po 900 zł premii a inny co zapieprzają jak dzikie osły nie daje się nawet połowy tego. Na hali grubo ponad 30 stopni. Brak wentylatorów nawiewów. Dramat. Chyba czas żeby inspekcja pracy się tym zajęła. Prezes nic z ludzi sobie nie robi. Gorzej niż w obozie koncentracyjnym.

antyBasia
@Basia

Skoro jest Ci tak źle to po co tu pracujesz? Droga wolna. W każdym innym magazynie Twoja praca będzie monitorowana całe 8h. Jedzenie, palenie, załatwianie się na czas - no ale pewnie w klimatyzowanych warunkach. Na każdej hali w lato jest upał więc Bafesto nie odbiega od innych firm. Te "dzikie osły" dostają mniejszą premię ponieważ są często na L4. Jak siejesz ferment wśród pracowników to atmosfera nie może być przyjazna.

Nitka
@Basia

Prawda -nic nie zapewnione.

Jakie godziny pracy obowiązują w Bafesto Sp. z o.o.?

MKu

Produkcja 6-14;14-22 Pozostali 8-16

Franciszek
@MKu

Wiesz może czy przyjmują teraz na produkcje? Trzeba mieć doświadczenie żeby się dostać czy przyuczają na początku? Napiszesz?

@Franciszek

Są przyjęcia do pracy, nie trzeba mieć doświadczenia

MKu
@Franciszek

Tak przyjmują. Nie trzeba mieć doświadczenia. Wszystkiego Cię nauczą. Zapraszamy :)

Pracownica Łódzkie

Witam Pracowałam parę lat w tej firmie Zalety tej firmy to ludzie którzy naprawdę sie starają a niestety nawet dobrego słowa nie uslysza od kierownictwa a tym bardziej od szefostwa , zaletą jest również jedna zmiana Wady to niestety wynagrodzenie ,brak socjalu, brak benefitow , olewający stosunek osób zarządzających do pracowników Największą zaletą w tej firmie jest otrzymanie świadectwa pracy

@Pracownica Łódzkie

W dzisiejszych czasach socjal i benefity to taki standard, szkoda, że tu nic z tych rzeczy nie ma :( A rozmawiał zespół na ten temat z pracodawcą? Może można coś ugrać :P

@Monika

Jestem pracownikiem socjal jest i staż za pracę też płacą

Pracownica

Dzień dobry wszystkim zainteresowanym, Pracuję w firmie od kilku miesięcy i chciałabym podzielić się swoimi spostrzeżeniami z ewentualnymi zainteresowanymi pracą w Bafesto. Oczywiście ideałów nie ma nigdzie, więc na pewno we wcześniejszych opiniach także coś prawdziwego się znajdzie, jednak są one zamieszczane prawdopodobnie przez pracowników, którzy z różnych powodów już tu nie pracują i po prostu chcieli się wyżalić... Warunki finansowe i charakterystyka pracy jest zawsze podawana przed rozpoczęciem zatrudnienia - albo ktoś się na nie godzi albo nie. Pensja jest zawsze przelewana na czas, wszystko na papierze (co nie zawsze jest standardem), jedna zmiana, co do atmosfery pracy to tworzą ją pracujący ze sobą ludzie - oczywiście, że są sympatie i antypatie, ale tego chyba nigdzie się nie uniknie. Co do przełożonych to nie zauważyłam żadnych nadużyć. Wiele pracujących tu osób to pracownicy z wieloletnim stażem, nawet 25 letnim, a to chyba najlepiej świadczy o traktowaniu pracownika.

@Pracownica

Witam, Ustosunkowując się do Pani wypowiedzi zauważyłem pewne nieścisłości zważywszy na to że obserwuje sytuacje ktora aktualnie ma miejsce w firmie Bafesto moge sie konstruktywnie wypowiedzieć w tym temacie. Nie oznacza to że zupełnie sie z Pania nie zgadzam. Kwestia wypłat sie zgadza, jak najbardziej terminowe i wszystko jest "na papierze". Drugą kwestia ktorą podzielam jest zdanie dotyczace ideałów i atmosfery w pracy która tworzą pracownicy. Zgadza sie tworzą ją pracownicy ale nie tylko pracownicy produkcyjni ale również kierownictwo oraz prezes który niestety nie ma pochlebnych opinii. Odnosząc się do pozostalych kwestii jest też druga medalu. Wspominając o pracownikach z stażem sięgającym 25 lat, wypadałoby wspominieć również o pracownikach z 20 letnim stażem ktorzy odeszli z dnia na dzień ze wzgledu na podejscie Pana prezesa do ludzi. Doskonalym przykładem jest aktualna sytuacja na magazynie. Z czterech magazynierów zrobiono jednego z uprawnieniami na wózki który nie pracuje zresztą w firmie Bafesto, a w firmie Seco.Tutaj powinnienem sie odniesc do zdania dotyczacego zgadzania sie na charakterystykę pracy, ponieważ mam delikatne wątpliwości co do tego ze aktualny pracownik magazynowy który został ściągnięty z produkcji, wyraził taką cheć, a piszac wprost został od odelegowany z pracy na produkcji na magazyn. Podsumowując firma ma wady i zalety natomiast ogólny zarys nie stawia jej w dobrym świetle.

Były Pracownica
@Pracownica

To prawda że wynagrodzenie jest na czas(najniższa krajowa +premia max 200 zl brutto)ale w obecnych czasach nie jest to zaletą ani wada tylko standardem. Jeśli Pani tak naprawdę chce wiedzieć co się dzieję i jakie mają zdanie pracownicy z 15-20 lat stażem to proszę zejść do Pan na produkcję i się zapytać ,a nie zdawać się na swoje spostrzeżenia(po pół roku pracy w tej firmie). Tak to prawda że warunki płacy są podawane przy rozmowie ale nie dodała Pani ze jeśli Państwo podnosi najniższa krajowa to Pan prezes zabiera ta różnice z premii. Atmosferę tworzą pracownicy ale niestety to atmosferę psuje kierownictwo i prezes. Ale ile osób zostało osób z tak długim stażem? Czemu Pani nie dopisała że pracownicy z takim stażem odchodzą z dnia na dzień ,więc chyba jest w tym coś dziwnego?Bo wątpię żeby Pani w wieku 55 chciała się nagle przebranżowić. Troszkę mnie też to zaskakuje ze pozytywne lub neutralne opinie piszą nowi pracownicy z otoczenia prezesa, a negatywne pracownicy z wieloletnim stażem. Mam nadzieję że moja opinia pomogła osoba które myślą o zatrudnieniu w tej firme.

Pracownica
@Były Pracownica

@Były Pracownica Może faktycznie po paru miesiącach pracy za wcześnie, aby się wypowiadać, ale na pewno mogę stwierdzić jedno, że takie opinie trafiają nie w prezesa, ale w firmę, której wszyscy jesteśmy częścią. A szkoda, bo jest tu wielu ludzi naprawdę zaangażowanych w pracę.

Były Pracownica
@Pracownica

Dobrze Pani napisała jest tam wielu ludzi zaangażowanych w pracę co niestety nie jest doceniane przez prezesa w żaden sposób a już na pewno nie finansowy. Niestety obowiązków ciągle przybywało, a w zamian nawet nie dostałyśmy dobrego słowa.

Jak szefostwo w Bafesto Sp. z o.o. traktuje ludzi?

Odpowiedź

Pyta Pan/Pani o prezesa czy o kierownika zarzadzajacego produkcją?

Czy Bafesto Sp. z o.o. narzuca terminy urlopów wypoczynkowych?

Ona

Nie nie narzucają terminów urlopu

To ja

Szanowna Baba Jago weź ty się sama za robotę A nie po kątach innym koleżanką psujesz nerwy!!!!!! Po co te złości w twarz nie umiesz powiedzieć tylko w kuckach po ukradku piszesz bzdury!!!!!!! Mało pracy masz??????

Oburzona

Baba Jago naucz się pisać. Lub pomyśl zanim napiszesz,bo albo w pośpiechu piszesz lub twój polski - no pożal się Boże

I.Cz.

Praca jak każda inna. Pracuję długo nawet bardzo długo. Atmosferę stworzyliśmy my sami. Przez zawiść ,zazdrość.itd. Plotki są wszędzie bo tak było i bedzie. Warunki ciężkie ale tylko nasz wybór czy chcemy tu pracować czy nie. Pracuję kilkanaście lat .Lekko nie jest ,za leżenie nie płacą. Pensja zawsze na czas, A i dodatki do pensji też się zdarzają. Czego czepiamy sie??????? Gdyby było tak tragicznie, to żadna z nas nie pracowałaby tyle lat.

Ona z tą
@I.Cz.

Najlepiej jak wszyscy by poszli na L4 wtedy może by ktoś zauważył że jest coś nie tak Ludzie dużo gadają A nic nie robią Albo sie postawić albo sie zwolnić proste

Robaczek
@I.Cz.

Masz rację nikt nas nie zmusza pracujemy tu bo same chcemy. Kasa na czas. A jak komuś nie pasuje to obok w firmach są przyjęcia. Podłość ludzka nie zna granic, ale po co to komu lepiej się czujecie?

Ona i on
@Ona z tą

Wy dwie jak dla Was tak prosto to się zwolnijcie może razem was gdzieś przyjmną . Ona z tą ona z tamtą...... Wy we dwie A robicie za pół.

Mmmmmm

To nie jest kącik "ukryta prawda". Chyba ktoś coś pomylił. Dajcie już spokój!!!!!

Jakie narzędzia pracy zapewnia Bafesto Sp. z o.o.? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Anty Gościu

W tej firmie to możesz się dorobic garba i utrate słuchu Nie ma nawet co myśleć o tej firmie Lepszy (usunięte przez administratora) nic uszczerbki na zdrowiu

Gościu

Zakład masakra!!!!! Brud i smród wydobywa się z rur. (usunięte przez administratora) Maszyny złomy i martw się sam. Na andresoli też kulka pracuje plotuch jakich mało. W biurze już więcej ludzi niż na produkcji.. asystent ma asystenta i t d. Magazyn jakby odrębna firma jak Pani M. ma dobry humor to zlecenia wyda jak nie to zgoni na produkcję że znowu nie dały rady. Na cięciu dwie panie to myślą że obrosły w piórka A tym czasem w tłuszczu się wiją. Trzecia chuda A tyłek jej obrabiają nie zdąży się bida odwrócić. Zakład porażka mała kasa zła atmosfera. Mechanik udaje że robi. Na maszynach każda chodzi jak chce. Firma się cofa z rozwojem. Kierownik zbyt wiele nie ma do powiedzenia bo to p. Dorota ma jaja i rządzi po swojemu. Nie polecam .

Anty Gościu!!!
@Gościu

Jednego nie rozumiem po co tam pracujesz jak jest tak źle. Wokoło tyle firm proponuję zmianę przekonasz się że w innej firmie rewelacji niema.

Ja polecam praca super????

Zostaw merytoryczną opinię o Bafesto Sp. z o.o. - Stryków

• Jak się pracuje w Bafesto Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bafesto Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bafesto Sp. z o.o.?

Bafesto Sp. z o.o.