Super Power Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Super Power Sp. z o.o.

mareczek

Pewnie SP płaci dla GOwork za usnięcie wpisów negatywnych o firmie .... Zapewnie ten wpis tez niedługo zniknie...

gold finger

Cokolwiek napiszę napiszesz napiszemy i tak nic nie zmieni i nie ma znaczenia...SP to zweryfikuje ocenzuruje i wyjdzie że wszyscy do około są nie fajni...o co chodzi znikają wpisy? Te najbardziej merytoryczne...

Tuuur

Właśnie każdy może się przekonać że są premie po sezonie i płatne nadgodziny. Zapomniałeś?

zenek

"A jeżeli pracujesz to może dawaj z siebie więcej to i ciebie ktoś doceni." W tej firmie i tak Ciebie nikt nie doceni, chyba żę podn nikiem "nuk" kryje się ktoś z rodziny SP... Ja juz swoje powiedziałem i nie polecam, a jak ktoś chce to niech się sam przekona pracując w tej firmie ...

Zenek

Współpracowałem z tą firmą przez 11 lat. Jest to bardzo dobra i solidna firma ale również wymagająca, zawsze płaci na czas. Jeśli napiszesz w CV że coś potrafisz to lepiej żeby to była prawda bo w przeciwnym razie dołączysz do grona nieszczęśliwych i narzekających. Jedyny mankament tej firmy to to że nie chcą płacić za obijanie się :)

zenek
@Zenek

Powiem tyle: " Koń by się uśmiał, a kobyła by się zryła."

Tuuur

Jarek pracowałeś dwa miesiące w sezonie, dziesięciu kartonów nie umiales złożyć bez pomyłki, a teraz jak już nie pracujesz jesteś wielkim specjalistą od firmy. Więc ci wyjaśniam, trzech chłopaków w marcu zdało państwowy egzamin na profesjonalnego pirotechnika i firma za ten kurs zapłaciła parę ładnych tysięcy. A w zeszłym roku dziewczyny też chodziły na kursy.

@Tuuur

"Tuuur" ludzie szukaja tutaj prawdziwych opinie, a nie takich jak twoja pracownika obecnego ktory sie chce podlizac.... Prawda jest taka, że prawie wszystkie opinie są NEGATYWNE wystarczy, że umiesz czytać, pierwsza opinia z 2012 roku jest negatywna ! A nic tam się nie zmieniło przez tyle lat i ja nikomu NIE POLECAM tej firmy.

mareczek

Co do "kursów" , odpowiem wszystkim jako były pracownik. "Kursy" Dobry, żart :) , jak nawet nie mają porządnego sprzętu dla np. handlowca. Stare komputery, brak podstawowych programów biurowych. Nie polecam nikomu tam pracować, szkoda waszego zdrowia ! Poprzednią pozytywną opinie kursach piszę zapewne ktoś z klanu M.

Lidka

Goldfinger twoje złośliwości znaczą że nie pracowałeś w tej firmie. Ile kasy dostajesz za te wypociny?

gold finger

Reks jaki to kurs...sprzątania Hondy CRV...Tuuur jasne wszyscy kłamią na takich forach...więc po co piszesz?

reks

Ja jestem zadowolony. Trzech wysłali na kurs dla profesjonalistów za grubą kasę. Firmę można zamienić a kurs zostanie.

czapla

Warunki pracy bardzo dobre jesli chodzi o sektor wyposażenia w narzędzia i przyrządy.Co do zarobków to kicha raczej polecam dla kawalerów.Utrzymać z tego rodzinę nie możliwe.Dobra firma do nauki i doswiadczeń.Ciągle się zastanawiam dlaczego technicy tak kiepsko zarabiaja w sosunku do swoich kolegów niemieckich a przeceż wystarczy 70 procent z tego co oni otrzynuja

margi

Widzę że"gość" sam się uśmiał z tego co napisał...

gość

Firma w porządku. Dobre zarobki i rodzinna atmosfera :)

mex
@gość

"Rodzinna atmosfera" - podsłuchiwanie, monitoring, ciagle masz zrobic 10 rzeczy na raz i na juz i jeszcze zrobić za kogos robote, bo rodzinna atmosfera czyli rodzinka się obija niech inni pracują. Widocznie "gosc" to ktos z rodziny

@mex

Monitoring jest wszędzie, także w supermarketach. Dlaczego tak Ci przeszkadza, chcesz coś skręcić? Ciągle piszesz to samo pod różnymi nickami, może jakieś konkrety. W końcu pracujesz czy nie pracujesz w tej firmie?

Tuuur

Coś mi się wydaje, że kłamiesz goldfinger. Bo akurat wiem, że umowy mają wszyscy. Co, kasę dostawałeś do ręki?

gold finger

DIVERS... jeśli nie masz problemu z czytaniem ze zrozumieniem to zauważysz że od 2012 opinie o "super" power są takie same... czyli ZŁE!!! Jaka firma takie opinie.

muuuku

Miałem okazje pracowac w tej firmie i musze się zgodzić z negatywnymi opiniami, jest to prawda i nie moge niestety nic pozytywnego powiedzieć o tej firmie. Dla mnie praca tam, to tylko na chwilę zanim zniajdzie sie coś konkretnego. Bo praca tam napewno nie jest konkretna i nie mozna czuć się stabilnie, z dnia na dzień potrafią kogoś zwolnić na widzimisie (usunięte przez administratora)

Lidka

Dziwna ta twoją opinią bo akurat wiem źe trzech magazynierów pracuje tam od kilku lat. Jak miałeś umowę to wiedziałeś ile jest netto a ile brutto.

Maks

Awans?! to tylko chyba do innej firmy. Uciekać z SS czym szybciej tym lepiej.

maciej

Oferuja narzedzia pracy - dobre zarty :) laptop, wygrzebany gdzies z magazynu az wstyd sie z takim pokazac :) dalej nie bede kometowac.... bo to pisze za pewno ktos z pracowników starając sie ocieplić opinie.

maciej

Widze ze ta firma się nic nie nauczyła... Jesli handlowiec ma isc na spotkanie z laptopem ktory sie zacina wygląda jak znaleziony na śmietniku to tylko świadczy o firmie i handlowcu. Dla mnie koniec tematu... każdy się niech sam przekona ale jak wielu innych będzie to krótka przygoda i mało przyjemna :-)

maciej

@yyuyu - ja szukasz pracy na stałe to napewno nie tam, jeśli tylko na 2-3 miesiące zanim znajdziejsz coś konkretnego to ok. Dłużej to i tak się tam nie wytrzyma...

Zostaw merytoryczną opinię o Super Power Sp. z o.o. - Pęcice

• Jak się pracuje w Super Power Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Super Power Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Super Power Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Super Power Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Super Power Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Super Power Sp. z o.o.