Super Power Sp. z o.o.

Michałowice

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 19 ocen.

Opinie o Super Power Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Super Power Sp. z o.o.

Gold finger

A ja polecam

margi
@Gold finger 25.10.2016 09:47
A ja polecam

No Lidla zawsze i wszędzie polecam.

Margi

A ja nie polecam

Margo

POLECAM

gold finger

a jakie to ma znaczenie ? Lidl daje Ci umowę o pracę od razu i nie na kilka tygodni, dobre wynagrodzenie, prywatną opiekę medyczną, paczki świąteczne, szkolne wyprawki dla dzieci PO CO CI SP ???!!!

margi

Nawet jeśli pracował to teraz szczerze pewnie tego żałuje...

margi
@Margo 04.10.2016 18:20
Margi, nie odpowiadaj za Eska, bo jeżeli pracował w sierpniu to jego opinię należy traktować poważnie, a jeżeli nie pracował,...

Jeśli piszesz że to nie możliwe żeby pracował w sierpniu to już mamy odpowiedź SP zatrudnia tylko na kilka tygodni w roku...

Margo
@margi 05.10.2016 07:57
Jeśli piszesz że to nie możliwe żeby pracował w sierpniu to już mamy odpowiedź SP zatrudnia tylko na kilka tygodni w roku......

Nie, nie Margi. To znaczy, że Edek kłamie. Niech odpowie na pytanie.

Margo

Informuje wszystkich, że ekek zapalka kłamie beszczelnie wprowadzając w błąd forumowiczów, bo firma nie działa w Michałowicach w miesiącu sierpniu. Ekek zapalko - trolu więcej szczunku dla forum.

Margi
@margi 05.09.2016 16:02
U fe nie ładnie epitety... rozumiem nerwy puszczają trudno przyjąć prawdę.

Margo czy jak Ci tam... jak nie masz problemu z czytaniem ze zrozumieniem to zauważysz że to post niekorzystny dla Ciebie bo piszę -tłumaczę i omawiam -że nie ładnie używać epitetów a Ty nazwałaś/eś Ekeka Zapałkę TROLEM ???!!!

Margo
@Margi 30.09.2016 10:16
Margo czy jak Ci tam... jak nie masz problemu z czytaniem ze zrozumieniem to zauważysz że to post niekorzystny dla Ciebie bo pi...

Więc pracował czy nie na Michałowicach w sierpniu? Proste pytanie a odpowiedzi brak.

ekek zapalka

Nie polecam, bardzo słabe warunki pracy... stary sprzęt, komputery, telefony. Ciągła kontrola nawet wysikać się nie mozna w spokoju !

reksio

"wspomnienia" dobrze napisałeś, czy sam potwierdzasz ze juz nie pracujesz....

marek

JA nie polecam ! Rodzinna atmosfera polega na tym, że rodzinka się obija a ty pracujesz za wszystkich ! Sami sie przkonajcie.

margi

U "gościu" pojechałeś...z tą rodziną...

gość

Firma w porządku. Dobre zarobki i rodzinna atmosfera :)

admin

Temat przycichł, ale może ktoś ma nowe informacje na temat firmy Super Power Sp. z o.o.? Czekamy na Wasze opinie, napiszcie co sądzicie o pracodawcy.

zenio
@admin 27.07.2015 19:58
Temat przycichł, ale może ktoś ma nowe informacje na temat firmy Super Power Sp. z o.o.? Czekamy na Wasze opinie, napiszcie co...

Niestety nie mogę , powiedzieć nic dobrego o tej firmie. Słabe warunki pracy, brak zorganizowania, brak konkretnej osoby decyzyjnej. Jesli ktos szuka pracy na stałe - TO NIE TAM, jęsli tylko na chwilę - to OK.

Zostaw opinię o Super Power Sp. z o.o. - Michałowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Super Power Sp. z o.o.