Super Power Sp. z o.o.

Opinie o Super Power Sp. z o.o.

Marcin Nowy wpis

Od czego zależy umowa w firmie?

Gold finger Nowy wpis

A ja polecam

margi Nowy wpis
@Gold finger

No Lidla zawsze i wszędzie polecam.

Margi Nowy wpis

A ja nie polecam

POLECAM

Firma Super Power Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
gold finger

a jakie to ma znaczenie ? Lidl daje Ci umowę o pracę od razu i nie na kilka tygodni, dobre wynagrodzenie, prywatną opiekę medyczną, paczki świąteczne, szkolne wyprawki dla dzieci PO CO CI SP ???!!!

margi

Nawet jeśli pracował to teraz szczerze pewnie tego żałuje...

@margi

Margi, nie odpowiadaj za Eska, bo jeżeli pracował w sierpniu to jego opinię należy traktować poważnie, a jeżeli nie pracował, to znaczy, że kłamał na forum. Czyli jak jest?

@Margo

Jeśli piszesz że to nie możliwe żeby pracował w sierpniu to już mamy odpowiedź SP zatrudnia tylko na kilka tygodni w roku...

@margi

Nie, nie Margi. To znaczy, że Edek kłamie. Niech odpowie na pytanie.

Margo

Informuje wszystkich, że ekek zapalka kłamie beszczelnie wprowadzając w błąd forumowiczów, bo firma nie działa w Michałowicach w miesiącu sierpniu. Ekek zapalko - trolu więcej szczunku dla forum.

@Margo

U fe nie ładnie epitety... rozumiem nerwy puszczają trudno przyjąć prawdę.

@margi

Właśnie margi masz rację Edku pracowałeś na Michałowicach w tej firmie w sierpniu, kiedy pisałeś tę opinię?

Margi
@margi

Margo czy jak Ci tam... jak nie masz problemu z czytaniem ze zrozumieniem to zauważysz że to post niekorzystny dla Ciebie bo piszę -tłumaczę i omawiam -że nie ładnie używać epitetów a Ty nazwałaś/eś Ekeka Zapałkę TROLEM ???!!!

@Margi

Więc pracował czy nie na Michałowicach w sierpniu? Proste pytanie a odpowiedzi brak.

ekek zapalka

Nie polecam, bardzo słabe warunki pracy... stary sprzęt, komputery, telefony. Ciągła kontrola nawet wysikać się nie mozna w spokoju !

reksio

"wspomnienia" dobrze napisałeś, czy sam potwierdzasz ze juz nie pracujesz....

marek

JA nie polecam ! Rodzinna atmosfera polega na tym, że rodzinka się obija a ty pracujesz za wszystkich ! Sami sie przkonajcie.

margi

U "gościu" pojechałeś...z tą rodziną...

gość

Firma w porządku. Dobre zarobki i rodzinna atmosfera :)

admin

Temat przycichł, ale może ktoś ma nowe informacje na temat firmy Super Power Sp. z o.o.? Czekamy na Wasze opinie, napiszcie co sądzicie o pracodawcy.

zenio
@admin

Niestety nie mogę , powiedzieć nic dobrego o tej firmie. Słabe warunki pracy, brak zorganizowania, brak konkretnej osoby decyzyjnej. Jesli ktos szuka pracy na stałe - TO NIE TAM, jęsli tylko na chwilę - to OK.

Zostaw merytoryczną opinię o Super Power Sp. z o.o. - Michałowice

Super Power Sp. z o.o.