Przybyła I. P. S.C. Zakład Usług Pogrzebowych

Chruszczobród

Opinie o Przybyła I. P. S.C. Zakład Usług Pogrzebowych

ewa

wiem że to nie jest łatwa praca, łątwo się wypalić i trzeba trochę chłodu wn sobie mieć, odpornośćpsychiczną, ale chciałabym jednak u nich się zatrudnić,. wiecie może czy kogoś szukają? jestem twarda psychicznie, dam radę

Masz doświadczenie w pracy i wiesz więcej niż osoby rekrutujące? Napisz co sądzisz o firmie Przybyła I. P. S.C. Zakład Usług Pogrzebowych i pomóż potencjalnym pracownikom w podjęciu decyzji o zatrudnieniu!

Zostaw opinię o Przybyła I. P. S.C. Zakład Usług Pogrzebowych - Chruszczobród

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przybyła I. P. S.C. Zakład Usług Pogrzebowych