Beta-Pack Sp. z o.o.

Małkowo

Ocena pracodawcy 1/6

na podstawie 4 ocen.

Opinie o Beta-Pack Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Beta-Pack Sp. z o.o.

szyk

stawka godzinowa dobra, możliwość przejścia na u. o pracę po 3 miesiącach ;)

SuminonaSullag

dla @ala: zobacz też tu http://www.infopraca.pl/praca/pracownik-przy-produkcji-folii/malkowo-k-gdansk/12268652?utm_source=Indeed&utm_medium=organic&utm_campaign=Indeed To super atrakcyjne warunki, cytuje "Strój do pracy" i drugi cytat: "Atrakcyjną stawkę godzinową" co oznacza w ich przypadku 8 do max. 10,5 zł/rękę. MIMO WSZYSTKO POWODZENIA jako przedstawiciel handlowy lub product manager. :-)

AnonimusGALLUS

Mylisz się dokumentnie @ala. Stanowisko Przedstawiciel Handlowy oraz Product Manager jest zajęte przez bankruta z Włocławka, z f-my K...-P.... Nie wymieniam nazwy firmy, bo facet jest żałosny. Stanowisko "stanowisko przedstawiciel handlowy oraz product manager" jest na ich stronie wolne od kilku -od około 2 lat- wolne. To taki wabik na fachowców, aby ich ściągnąć i oszukać. Dowiesz się o tym jak i o ile Cię zatrudnią, ale nie wcześniej. Wpierw sprawdzą Twą desperację i chęć pracy. Szkolenia to sobie możesz pomarzyć. Moje kwalifikacje, zaangażowanie, doświadczenia były idealne do tej firmy. Nie piszę jakie, bo zorientują się kto to napisał. Nie wiem czy wiesz, ale kwalifikacje, praktyka i umiejętności powinny kosztować Pracodawcę. Nie sprzedaje się ich komuś za darmo. Poznają Twoją wiedzę i Cię kopną na bruk. Po prostu oszuści, którzy dla ściągnięcia jakiegoś Pracownika obiecują i bałamucą, a potem ujawniają intencje. Pracowałaś kiedyś w 3 m-ce, tylko 4 razy (w ciągu 3 miesięcy) po kilkanaście godzin za darmo. Nie? To masz tam szansę. Nawet na badania okresowe na początek przygotuj szmal, bo nie płacą w ośrodku którego Cię skierują. Ale zwrócą CI (bo muszą). Do kompletu masz na pewno tam jakiś kapusiów. Ludzie muszą jakoś utrzymać pracę. Niektórzy dojeżdżają około 60 km w jedną stronę. Jak myślisz, że są tam zarobki to dodam, że jeżdżą z miejscowości L.., gdzie jest naprawdę, duże duże bezrobocie. Do pracy jeździ się z tego miasteczka L... nawet do Trójmiasta. A Szef (to nie do końca i chyba nawet wcale nie jest Właściciel) odpowiada "dzień dobry", gdy ma interes w odezwaniu się do kogoś w pracy. Ponadto zawsze traktuje Cię gorzej niż powietrze, chociaż pozory kultury na początku zachowa na pokaz. MIMO WSZYSTKO POWODZENIA.

GallAnonim

Serdecznie odradzam. Żadna "Atrakcyjna stawka godzinowa", a "Strój do pracy" to chyba nic niezwykłego nie jest. Negocjacje płacowe po okresie próbnym odbywają się odwrotnie, czyli są rozmową o wynagrodzeniu niższym niż oferowane na początku !!! Tak, tak. Tacy są "wspaniali" !!!!!!!!

admin

Byłeś na rozmowie w firmie Beta-Pack Sp. z o.o.? Jakie są Twoje odczucia po pierwszym spotkaniu? Czekamy na Twój komentarz!

Zostaw opinię o Beta-Pack Sp. z o.o. - Małkowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Beta-Pack Sp. z o.o.