Simon Polska Sp. z o.o.

Cedry Małe

Opinie o Simon Polska Sp. z o.o.

dyrygent

Tak w Małej Pigułce: Typowa firma korporacyjna nie liczą się pracownicy tylko zysk dla Niemców social - Medicover i to wszystko nie ma funduszu pracowniczego raz na jakiś czas wycieczka Uwaga Praca dla nich skutkuje stresem i zniszczeniem kręgosłupa. Kasa Mała A miejsce centrali - masakra aaaa i Pan J.P. -Pan katastrofa

maciej

Wspominacie o dobrym socjalu, ale co właściwie w nim jest, jakieś wczasy pod gruszą, czy darmowa kawa?

men

to tak jak wszędzie jak cie potrzebują to cie głaskają ale jak już jesteś niepotrzebny to kop w [usunięte przez moderatora] i mamy tańszego na twoje miejsce

pepe

pracuje w tej firmie 13 lat i jest dobrze zarobki małe ale za to socjal wysoki

Zostaw opinię o Simon Polska Sp. z o.o. - Cedry Małe

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Simon Polska Sp. z o.o.