PPHU Anitex
counter
1 1 6 5 1
Obserwatorz Nowy wpis

Niby taką dobrą odzież szyją , czy pracownicy nie zasługują na norumalną umowę o pracę, zbywa ich umowami zlecenie . Szok w obecnej chwili.

Administrator Nowy wpis

Przestaliście być na tym forum aktywni. Od ostatniego Waszego zamieszczonego postu minęło już prawie 2 dni. Może jednak zdecyduje się ktoś na opisanie aktualnej kondycji przedsiębiorstwa PPHU Anitex? Czy coś przez ten długi okres się zmieniło? Poszukiwane są nowe osoby do pracy?

mag

Odradzam wspolpracy z tym czlowiekiem... Nie wyrabia sie w terminach z 2tyg robia sie 2 miesiace... Nie odbiera nie odpisuje itd a pozniej mowi czlowiekowi w oczy ze nie bedzie szyc... Zreszta to nie tylko moje zdanie lecz w całej okolicy slychac o jego niekompetencji. OMIJAC

ŁKS Nowy wpis
@mag

Zgadzam się w 110 % pan Jarek bierze zlecenia obiecuje że będą na termin ustalony potem telefonów nie odbiera i po 2 miesiącach mówi że nie będzie robił. Człowiek niegodny POLECENIA oszust

pak Nowy wpis

@Mors jednak ubrania robocze, to tylko odzież do pracy :) ważne, byś czuł się bezpiecznie w pracy

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Mors

Ubrania robocze nadaja sie jako worki na ziemniaki!

Zostaw merytoryczną opinię o PPHU Anitex - Zduńska Wola

PPHU Anitex