Rubyco Sp. z o.o.

Siemianowice Śląskie

Opinie o Rubyco Sp. z o.o.

Hej

Hmm @skurc Rubyco zajmuje się produkcją opakowań foliowych i sprzedażą maszyn pakujących. Co innego mieliby nagle wymślić? Mnóstwo firm się u nich zaopatruje, bo mają te opakowania bardzo dobrej jakości, tak samo jak i maszyny są porządne.

Szef niby "Ślązak" a wypierdzieli cie jak gorol (albo i gorzej) Strata twego czasu i energii.

Też byłam na takiej rozmowie i spotkałam się z tym samym. Praca nie dla Rubyco, a dla innej firmy z innej branży (podobno Rubyco jest jej współwałacicielem). Także wprowadzają ludzi w błąd, bo potencjalny kandydat do pracy myśli, iż aplikuje do pracy w branży w której działa Rubyco - a na rozmowie informują o innej nazwie firmy. Nieczyste techniki rekrutacji.

OSZUŚCI

Byłam u nich na rozmowie. W ogłoszeniu była wskazana nazwa tej firmy i oczywiście obowiązki. Po czym jak dotarłam na rozmowę kwalifikacyjną (oczywiście po wcześniejszym zapoznaniu się z produktami firmy i niezbędnymi informacjami na temat jej działalności) okazało się, że chodzi o całkiem inną firmę.... , o sprzedaż innych produktów i zwyczajne namawianie ludzi przez telefon.(usunięte przez administratora) W ich cudownym credo piszą o odpowiedzialności i innych wzniosłych wartościach, których tam nie dostrzegłam... Chciałam poruszyć ten temat i przestrzec ludzi, którzy poświęcą swój czas udając się do tej firmy myśląc, że ta firma rekrutuje. A rekrutują 3 kobiety, z czego jedna uważa się że jest top manager i coach w 1. W dodatku uważają, że to nie ważne że rekrutacja jest prowadzona do innej firmy. Ciekawa jestem dlaczego oficjalnie nie ma ogłoszeń do firmy do której naprawdę rekrutują? Czyżby za mało osób mieli

Zostaw opinię o Rubyco Sp. z o.o. - Siemianowice Śląskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rubyco Sp. z o.o.