Eurosped-Logistics Sp. z o.o.

Szczecin

Opinie o Eurosped-Logistics Sp. z o.o.

aser
użytkownik zarejestrowany

hejo wszystkim jak wygląda teraz u nich praca bo komentarze są dość stare i nie wiem czy brać je pod uwagę interesuje mnie wynagrodzenie i umowa dajcie znać

luban

współpraca z firma jest bardzo pozytywna od momentu kiedy został zwolnionych dwóch pracowników biura czyli spedytor i pracownik odpowiedzialny za palety który nie miał kompletnie pojęcia co mówi i robi,potrafił się tylko wydzierać co do niczego dobrego nie prowadziło.Tak mało kompetentnej osoby dawno nie spotkałem a skandem jest zatrudnianiem takiej osoby w firmie .

Trans-Legnica

Trudna współpraca, mało rozgarnięci spedytorzy, przelewy robi żona właściciela co za matoł ciągle się myli, żaden nie był zgodny za to w miarę na czas.

Ja

Ciężki temat,spedycja Szcz a baza i kierowcy Bolesławiec.Wypłacalni i na czas.To bardzo ważne!Tylko polecać tą przyjazń.Ach,żadnych bonów na Święta i premi brak i to cały mankament.

Zostaw opinię o Eurosped-Logistics Sp. z o.o. - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eurosped-Logistics Sp. z o.o.