Monitor Sp. z o.o.

Katowice

Opinie o Monitor Sp. z o.o.

Murcol

Wbrew pozorom ze to mała firma to za to bardzo porządną i fajnie płacą.robią na kilku grubach. Wesoła na soli no i na bogdance

gapcio

„MONITOR” Sp. z o.o. jest firmą powołaną do życia w 1995 roku,z inicjatywy Katowickiego Holdingu Węglowego S.A. w Katowicach, który jest jej większościowym udziałowcem.Ich zakres działania to ochrona osób i mienia @folk aktualnie nie prowadza rekrutacji

Bilu

Na jakoch kopalniach robota? Na wesołej robią co?

nugat

uran
@nugat 06.05.2014 20:07
Jakich premii?W Polsce są premie??? Też jestem ciekaw opinii bo mam tam pracować a tu cisza. Może to dobrze....

nie warto...

Zostaw opinię o Monitor Sp. z o.o. - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Monitor Sp. z o.o.