Bako Sp. z o.o.

Biłgoraj

Opinie o Bako Sp. z o.o.

józek

A jak jest tam z zarobkami?

Praca jak w ochronie. Wyplaty na czas, umowa o prace dla niepelnosprawnych. W porownaniu z rynkiem firm ochroniarskich Bako zasluguje na 5+

pracownik Bako

Bardzo rzetelna firma, wypłaty na czas i co najważniejsze - atmosfera oczyszczona dzięki temu, że jedna osoba została z hukiem zwolniona z firmy za swoje przewinienia. Może i ten ktoś nie był kaleką, czy osobą chorą psychicznie ani alkoholikiem jednak wydaje się, że jest osobą dużo bardziej pokrzywdzoną przez los, bo bezrozumną.

Dan

Chora firma,chorzy ludzie.Ludzie z grupami inwalidzkimi chronią mienie społeczne i prywatne.Śmiech na sali.Kiedyś byli jedyni w Biłgoraju i aby się zatrudnić trzeba było przejść badania lekarskie i być nie karanym.Teraz pracują tam kalecy,osoby chore psychicznie i alkoholicy.Przewodzi tej chorej agencji psychopata Sokal były policjant,który traktuje swoich pracowników jak zwierzęta,wyzywa ich wulgarnymi słowami i poniża na każdym kroku.Ale te biedaki boją się poskarżyć aby nie stracić pracy.Firma robi od lat przekręty finansowe i oszukuje skarbówkę.Owoce pracy chorych ochroniarzy zbiera grupa kilku osób tzw. prezesów i dyrektorów(sami się mianowali)zagarniając wszelkie zyski dla siebie.Sądzę,że kiedyś przyjdzie tego kres.Ktoś wkońcu odważy się tych złodziei posadzić za kratki.

Zostaw opinię o Bako Sp. z o.o. - Biłgoraj

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bako Sp. z o.o.