Opinie o Bako Sp. z o.o. w Biłgoraj

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Bako Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Bako Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bako Sp. z o.o. w Biłgoraj

Zainteresowany Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 36 dni.

.Znalazlem ogłoszenie że szukają kierowcy na trasy nocne niby oferują 5500netto . Może ktoś powiedzieć na ile realnie można liczyć ??

nadag Nowy wpis

PAMIĘTAJ ŻYCZLIWI ŻYJĄ DŁUŻEJ wykonuj swoje obowiązki według przepisów stanowiskowych, skup się na robocie którą musisz wykonać, więcej życzliwości do ludzi i w każdej firmie będziesz dawał sobie radę,a wynagrodzenie jest jakie jest, chyba byłeś świadomy podpisując umowę o pracę? FIRMA BAKO JEST OK .a pretensję o zarobki to tylko do ustawodawcy.

Były pracownik Nowy wpis

Pracujac jakis czas w ochronie Bako moge powiedziec wypłata na czas z Panem Dyrektorem idzie sie dogadac co do grafiku pracy bez najmniejszego problemu jak pracownicy dobrani praca spokojna Ale prwna Pani Niby Koordynator niezrównoważony pracownik czepia sie o byle co Warunki akurat na unijnej czy kuzniczej podobne upal w budzie siedzenia tragedja żadnego pomieszczenia socjalnego i ta brama recznie otwierana wstyd dla firmy

Marek Nowy wpis

Pewnie nie każdy dostaje jakieś dodatkowe pieniądze bo na to trzeba zapracować, dla mnie dobre miejsce wiec polecam.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Bako Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Biłgoraj
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
logo firmy Dyrektor ds. Sprzedaży
Biłgoraj
Model Opakowania Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWNIK SPEDYCJI w transporcie międzynarodowym
Profesjonalny kierowca

Jaki jest system premii uznaniowych w firmie Bako Sp. z o.o.?

PRACOWNIK

W tej firmie nie ma premii ani żadnych dodatków itp płacą to co muszą czyli minimalną płace.

Konrad

Trudno znaleźć opinie o pracy w firmie. czy to dlatego, że jest tak dobrze?

Tys

To sa ludzie dawnego sb dorabiaja na nie pelnosprawnych

Oliwier

Czy firma poszukuje aktualnie pracowników?

Jasiek

@Mikrus Myślę, że konkurencja zainspirowała do pisania tych bzdur.

Mikrus
@Jasiek

Jasiek to wytlumacz dla czego tyle osób już rzuciło pracę w Bako na Ul.Unijnej i Ul. Kuźniczej. W Świdniku. A wyjaśnienie jest proste. ????????????. Wiem że te osoby które odeszły z waszej firmy Bako zaczną w końcu mówić. I w tedy mam nadzieję, i wiem, że ktoś za to beknie.

Były pracownik zBako
@Mikrus

Mikrus ma rację, na ul. Kuźniczej i Ul. Unijnej dzieje się bardzo źle. Pani koordynator jest bezczelna wobec pracowników, dla mnie to żaden kordynator tylko zwykły pracownik taki jak inni. Dostała kijek i rządzi nawet Dyrektorem Panem J. G. Każdy jej się boi tylko nie wiem czemu. Wyzywa pracowników od brudasów leni itp. Jest nawet bezczelna wobec pracowników firmy Tamared. I nie tylko A nawet panów którzy przyjeżdżają po przyczepki do Tamared , czy przyworza towar do tej firmy. Sobie wybiera pracowników z którymi chcę pracować na Ul.Unijnej , dla mnie jest osobą która zjadła wszystkie rozumy. Na ul. Kuźniczej warunki są okropne woda w baniaku 20l bez dozownika. Dla tego pracownicy przynoszą wodę że sobą. Krzesła są okropne nie da się na tym siedzieć. Dyrektor o wszystkim wie i nic z tym nie robi . Pracownicy odchodzą z pracy nawet e ciągu dnia że służby bo nie da się pracować w takiej atmosferze, jaką Ona stwarza. Nie przekazuje notatek służbowych dla prezesa ani dyrektorowi Temy . Mam nadzieję że ktoś w końcu weźmie się za firmę Bako za warunki jakie pracownicy mają w Świdniku na ul. Kuźniczej lub ul. Unijnej. Cieszę się że już tam nie pracuję i nie muszę znosić bezczelności zwykłej pracownicy ktora udaje kim nie jest. Rzycze wszystkim kolegom z byłej pracy wytrwałości.

Mikrus

Szkoda mi ochrony Bako. Pracują w fatalnych warunkach. Byłem świadkiem jak oni tam pracują w jakich warunkach. A w szczególności na ul. Kuzniczej Świdniku. Temperatura w środku około 50 'C oni w czarnym mundurze. Raz byłem to nawet wiatraka nie mieli ,drugi raz jak załatwiłem sprawy to wiatrak się pojawił ale taki wiatrak można używać w domu a nie tam przy takiej temperaturze. Na ul. Kuźniczej najgorzej, bo na Ul. Unijnej jest Kordynatorka którą sobie zapewnia lepsze warunki niż na Kuźniczej. Na ul. Kuzniczej nawet pracownicy nie mają krzesła normalnego, byłem świadkiem.jak pracownik ochrony wlewam wodę z beczki 20l do czajnika , musiał ja podnieść aby wlać wodę do czujnika bo nie mają dozowniki do wody. Przez cały dzień naciagaj się bramę aby auto wyjechało i wyjechało, cale 12 godzin. Ludzie bierzecie na nich duże pieniądze, bo są to osoby że stopniem niepelnosprawnosci , a traktujecie ich jak parobków. (Obuz koncentracyjny) jednym słowom. Żal mi tych ludzi, ale oni też chcą pracować, ale nie w takich warunkach.. Ciekawe czy Pan Prezes i Pan Dyrektor chcieli by pracować w takich warunkach, myślę że nie. Ale kasę dobrze brać na te chore osoby. Ludzie opanujcie się ,chcecie pracowników ludzi do pracy ,to szanujcie ich. Ciekawe czy Inspekcja pracy i CPR o tym wiedzą. Ciekawe????.

Jan

@pracownik Proszę nie obrażać innych osób na forum, jest to niezgodne z regulaminem, taki wpis może zostać usunięty. Jeżeli Twoje zdanie o firmie Bako Sp. z o.o. jest negatywne, podaj jakieś argumenty. Negatywnie oceniłeś atmosferę, ale czy byłeś zadowolony z wynagrodzenia i warunków umowy? Przyszli kandydaci na pewno będą wdzięczni za nowe informacje.

józek

A jak jest tam z zarobkami?

D.D.
@józek

(usunięte przez administratora) ale na czas!

siema

Zgadzam się z tobą Dan Na Mnie się darł Jacek S ale nie mogłem nic powiedzieć Bo Zależało Mi na Pracy po Roku czasu Sam się Zwolniłem Od Tych Chamów a ten z wąsem w Okularach Co Za Żal Facet (usunięte przez administratora) Ich

nowy
@siema

napiszesz jeszcze coś o tej firmie?obecnie szukam pracy i zastanawiałem się nad pracą u nich ale teraz sam nie wiem

Praca jak w ochronie. Wyplaty na czas, umowa o prace dla niepelnosprawnych. W porownaniu z rynkiem firm ochroniarskich Bako zasluguje na 5+

pracownik Bako

Bardzo rzetelna firma, wypłaty na czas i co najważniejsze - atmosfera oczyszczona dzięki temu, że jedna osoba została z hukiem zwolniona z firmy za swoje przewinienia. Może i ten ktoś nie był kaleką, czy osobą chorą psychicznie ani alkoholikiem jednak wydaje się, że jest osobą dużo bardziej pokrzywdzoną przez los, bo bezrozumną.

Dan

Chora firma,chorzy ludzie.Ludzie z grupami inwalidzkimi chronią mienie społeczne i prywatne.Śmiech na sali.Kiedyś byli jedyni w Biłgoraju i aby się zatrudnić trzeba było przejść badania lekarskie i być nie karanym.Teraz pracują tam kalecy,osoby chore psychicznie i alkoholicy.Przewodzi tej chorej agencji psychopata Sokal były policjant,który traktuje swoich pracowników jak zwierzęta,wyzywa ich wulgarnymi słowami i poniża na każdym kroku.Ale te biedaki boją się poskarżyć aby nie stracić pracy.Firma robi od lat przekręty finansowe i oszukuje skarbówkę.Owoce pracy chorych ochroniarzy zbiera grupa kilku osób tzw. prezesów i dyrektorów(sami się mianowali)zagarniając wszelkie zyski dla siebie.Sądzę,że kiedyś przyjdzie tego kres.Ktoś wkońcu odważy się tych złodziei posadzić za kratki.

Zostaw merytoryczną opinię o Bako Sp. z o.o. - Biłgoraj

• Jak się pracuje w Bako Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bako Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bako Sp. z o.o.?

Bako Sp. z o.o.