Hurtownia Opakowań Wegro Przemysław Cieślewicz

Gorzów Wielkopolski

Opinie o Hurtownia Opakowań Wegro Przemysław Cieślewicz

Anielica

Witam wspanuaka obsuga mila obsluga

czarownica

Doskonała hurtownia

slavko

Jedyna w swoim rodzaju firma handlowa , której prezes nie daje narzędzi do pracy.Nieporozumienie.

goha

fatalny zespół zarządzający , brak profesjonalizmu w organizacji pracy zarówno na magazynie jak i grupie ph. Płaca jest zawsze niedomówieniem " żle to zrozumiałeś " lub " nie tak zostało to powiedziane". omijaj z daleka , bo szkoda Twojego czasu.

Rafał
@goha 29.04.2016 21:39

Jak jest z pracą naprawdę i z kasą? Pracowałaś w tej hurtowni? Szukam nowej pracy od października. Zauważyłem że w tej hurtowni jest większa kasa.

Zostaw opinię o Hurtownia Opakowań Wegro Przemysław Cieślewicz - Gorzów Wielkopolski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hurtownia Opakowań Wegro Przemysław Cieślewicz