Kancelarie Prawne CLS

Warszawa

Ocena pracodawcy 1/6

na podstawie 24 ocen.

Opinie o Kancelarie Prawne CLS

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kancelarie Prawne CLS

Dadek

Jest taka oferta pracy Partner do współpracy przy finansowaniu środków trwałych (samochody, urządzenia, maszyny) oraz ancelarie Prawne Centrum Likwidacji Szkód - nabór przedstawicieli i czym to się od siebie różni możecie mi powiedzieć jakoś czy niezbyt?

Miimi

Witam, nowy rok mamy a przy tej okazji zastanawiam się czy w CLSie coś się zmieniło pod tym kątem. Chciałem zapytać czy warto w ogóle się do nich przyjmować, bo opinie są mocno podzielone. Powiedzcie proszę co oni dają na start i czego się można spodziewać po rozmowie rekrutacyjnej - w jakiej formie jest ona przeprowadzana?

marzenus

Cieszę się, że przeczytałam opinie przed wysłaniem CV do tej firmy. Potrzebują pracownika biurowego na umowę zlecenie za 10zł brutto na godzinę, pieniądze niegodziwe zupełnie, ale trzeba się czegos podjąć w tym beznadziejnym kraju.

bialy

Przestrzegam przed współpracą z tą firmą jako ich pośrednik. Współpracowałem z nimi i problemy zaczęły się w momencie gdy chciałem przejść do innej firmy. Mają jakieś umowy lojalnościowe, problemy z wypowiedzeniem etc. Ogólnie NIE POLECAM !!!

Rudolf

W każdej firmie lepiej niż w tej pod każdym wzgledem. Zarobków rozwoju atmosferty przełożonych. Co gorsze nieterminowe wypłaty. Moto: Co tu zrobić, aby nie wypłacić w całości uczciwie zarobionych pieniędzy. NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

anonim

Pracowałem zdecydowanie za długo. Nie polecam, chyba, że chcesz zostać niewolnikiem. Tak działają aby tylko napełnić swoją kiesę, a pracownika wyzerować do cna nie tylko fizycznie, a także psychicznie. W Biedronce lepiej.

anonim

Nosiłem się z zamiarem złożenia CV do tej Firmy. Wydawało mi się, że jest to Firma stabilna. Jak długo tam pracowałeś i o co dokładnie chodzi z niewypłacaniem zarobionych pieniędzy?

Pracownik

Ha ha ha koń by się uśmiał. Pracownik jest traktowany jak niewolnik. Umowa jest to totalnie nie partnerska. Pracownik aby tam pracować musi podpisać co najmniej 3 weksle in blanco, które w momencie odejścia z pracy przez pracodawcę często są wykorzystywane. Nikt kto co odejść z tej firmy nie może tego zrobić, chyba że wpierw zrzeknie się uczciwie zarobiony pieniądzy, albo zapłaci kare tzw odszkodowanie na rzecz firmy. Sprawa do prokuratury. WSZYSTKICH OSTRZAGAM I DOBRZE RADZĘ OMIJAJCIE TĘ FIRMĘ SZEROKIM ŁUKIEM!!!!!!!!!

Marcin

Gorzej drożej mniej profesjonalnie nie ma niż tam!

Max

Popieram na całej lini przedmówców. OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Rafał

Radze omijać z daleka ta firmę. Najdroższa oferta kredytu, jak i leasingu na rynku! Nie spotkałem się z droższą. Wystarczy udać się do dowolnego banku badz funduszu leasingowego, a na dzien dobry otrzyma się parokrotnie tańszą ofertę. Omały włos stałbym się klientem tejże firmy, i mocno przepłacił, ale na całe szczeście handlowiec z salonu przedstawił mi parę ofert, i każda z nich była tańszą o parę oczek. No cóz...pośrednik to pośrednik i nigdy nie bedzie tańszy wobec oferty banku. OSTRZEGAM!

Obiektywnie

Największy niezależny pośrednik kredytów samochodowych na rynku. Prawie 8 lat działalności. Jedne z najwyższych pensji handlowców. Może i czasami cena rynkowa (dla nie handlowców = drogo), ale napewno nie najdrożej.

gość

PORAŻKA:(((((((((((((((((

maksi

Takiego drogiego kredytu nie ma nigdzie na rynku. Prezes chce się szybko wzbogacić kosztem innych . Pracownik traktowany jak niewolnik. żadnego szacunku , żadnych praw. ŻENADA - OMIJAJCIE Z DALEKA :((

ktoś

Omijajcie z daleka tą Pseudo Firmę. Wyzyskiwacze i naciągacze.

Zostaw opinię o Kancelarie Prawne CLS - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kancelarie Prawne CLS