Opinie o Holdinwest Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Holdinwest Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Holdinwest Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Holdinwest Sp. z o.o. w Katowice

Justyna Nowy wpis

@paweł a widziałeś taką ofertę ?

Współpracy z nimi nie polecam. Jest sporo oszukanych, którym są winni pieniądze. Niektórym udało się odzyskać należności- chociaż łatwo nie było. Zapraszam do kontaktu osoby poszkodowane. 508808291.

Sławomir Nowy wpis

Jak wiele spraw zmieniło się w firmie od waszego ostatniego wpisu? Co powiecie o obecnie oferowanych warunkach? Można liczyć na umowę o pracę? Czy wynagrodzenie jest zawsze na czas? Czy pracownicy mają szansę otrzymać bony, skorzystać z benefitów?

Koper Nowy wpis

Pracowałem tam dość długo (3-4 budowy) jeszcze za czasów kierownika Jarka, Ogólne to praca jak każda na budowie, zależy gdzie się uda wkręcić. Ja na początku pracowałem jako pomocnik potem pomagałem przy elektryce. Kasa 10 zł netto /h. Alkohol w pracy ale to prawie normalne w takich firmach. Prawda jest taka, że gdyby nie układy z Panem Arkadiuszem Ch. to firma by już nie istniała. Prezesi mają wszystko w du.. bo kręcą na boku interesy za wyniesiony materiał firmowy. 2 hasła które mi utkwiły w pamięci 1. na szkoleniu BHP "jak komuś coś się stanie to na taczkę i za bramę" - To jest prawda jak nie wierzycie to zapytajcie starych pracowników o nogi "pudzinana" albo o szyje Władka. 2. Prezes mówi: My tą firmę wyprowadzimy na giełdę, po czym hasło z tłumu "chyba warzywną" :)

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Holdinwest Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Katowice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Siwy

Polecam spoko kierownictwo uczciwi ludzie , placa zawsze na czas , wszystkie ubrania robocze za free

janko

były pracownik, stawka na reke sie nie zmienia w delegacji, ale dochodza diety, to i owe 15 złotych jest mozliwe do uzyskania.

kadra kierownicza niewykfalikowana-to fakt,tylko "bat" w dłoni do gonienia ludzi,godzin i pieniedzy trzeba pilnować bo jak tylko jest okazja to oszukają,o umowie-zapomnij!,a jak Ci sie uda dostac to-umowe zlecenie,w delegacje nie wybieraj sie obietnicami 15zł na ręke---bo to tylko obietnice!

lucy

pracowałem 4 miesiące,tragedia-wszystko na hura,trzeba pilnowac godzin bo oszukują i płacą mniej niz sie nalezy,o umowie zapomnij,deszcz nie deszcz masz zasuwac-bo jak usłyszałem ciesz sie ze masz prace-NIE POLECAM!

betoniarz2

Fakt , popieram powyższe opinię . Niestety na początku wszystko wydaje się ok . Proszę przyjść popracować kilka dni o pieniądzach się dogadamy . N(usunięte przez administratora) obota jak robota ale fakt wszystko na Hura , już , wczoraj a potem niedociągnięcia . Kadra kierownicza ogólnie nie zbyt wykwalifikowana ( ale pewnie nie mają o wiele więcej , i troszkę to zlewają ) . Warunki pracy - można by było napisać śmiało u nas w (usunięte przez administratora) , i nie za wiele przesadzam w tym momencie . Jestem ciekaw czy tam ktoś pracuje na umowę o pracę

Zigi

Ja nie polecam ... W rozmowie wszystko ok nie stety prawda jest inna .Warunki pracy tragiczne , wynagrodzenie marne , no i wspomniana juz umowa o dzieło :(

Zostaw merytoryczną opinię o Holdinwest Sp. z o.o. - Katowice

Holdinwest Sp. z o.o.