Doublet-Polflag Sp. z o.o.

Bielsko-Biała

Ocena pracodawcy 1/6

na podstawie 131 ocen.

Opinie o Doublet-Polflag Sp. z o.o.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Doublet-Polflag Sp. z o.o.

malutki

Paulina co ty pitolisz kobieto??

mateo

charakter pracy może i fajny, ale osoba zarządzająca porażka. Zero pojęcia o zarządzaniu i pomysłu na osiągniecie sukcesu, motywacji pracowników. kombinatorstwo jak Cię zrobić w bambukoo na każdym kroku..... zero docenienia pracownika, przesadne oszczędzanie na wszystkim, "reprezentacyjność " poniżej jakiegokolwiek poziomu..... Firma?? - 2 osoby pracujące to się nazywa firma, a ta rotacja świadczy tylko o tym jak jest fajnie......

edek

Mało płaci, dużo wymaga i kombinuje by cie wydymac pracowałem tam pare lat i wspominaj jak najgorzej A na dodatek teraz w czasie kryzysu ucięla pensję do minimalnej Sporo ludzi odchodzi (tzn aż 3 bo w sumie pracuje tam z 6 osob).

Ciekawy

Ola, czy możesz mi trochę więcj napisać o firmie, kasie itp... na adres [usunięte przez moderatora] z góry dzięki i czekam na Twoje info. pa

OLUSIA

Zasadniczo nie jest źle, ale... Pani Prezes [usunięte przez moderatora] notorycznie kłamie i nie dotrzymuje słowa. W jej mniemaniu to taki sposób motywacji, a poza tym jest niekonsekwentna. Też są tam takie dwie panie [usunięte przez moderatora], które uważają się za najlepiej wszystko wiedzące i robiące. Poza tym podbierają notorycznie klientów, ale oczywiście one tego nie robią... Ale spróbuj im nawet zadzwonić do klienta nie aktywnego od lat... to zobaczysz:-)

Zostaw opinię o Doublet-Polflag Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Doublet-Polflag Sp. z o.o.