Lemix Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o Lemix Sp. z o.o.

teraz to ja

Szkoda czasu dla tej firmy. Za te pieniądze to nawet Rumuni by nie pracował za granicą. Auta nie są przypisane do kierowcy. Praca po 18 godz.

Brus_

Odradzam pracy w tej firmię pracowałem jao kierowca, poraszka szkoda nerwów i czasu. Zarobki żenujące cas pracy olbrzymi wymagania tez. Wiele kłamst i naciagnięć .

były
@Brus_ 29.04.2017 21:24

Ja twierdze ze jest zupełnie inaczej system jazdy 3/1 lub pauza 24h na eu a pozniej 66h w domu kasa dobra i na czas, robota moze nie zupełnie dograna ale wiadomo trzeba robic swoje...i wszytko zgodnie z normami pracy

xxx
@Brus_ 29.04.2017 21:24

Kolego mało która firma płaci tak jak lemix a jak twierdzisz ze 7000-8000zl to mało to życzę powodzenia i wyższych zarobków

Czekamy na nowe informacje od firmy Lemix Sp. z o.o. ? Wiesz coś na jej temat? Podziel się swoją opinią.

Zostaw opinię o Lemix Sp. z o.o. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lemix Sp. z o.o.