Zoo Natura

Katowice

Opinie o Zoo Natura

Meksiko

Wiesz co, nie do końca wiem o co Ci może chodzić koleżanko, mam wrażenie, że trochę cię ponosi, owszem jest ciężko, ale dużo czynników wynagradza trudy, mam wrażenie, że praca tutaj to wyzwanie, ale przyjemne

A.O.

nie da sie tam długo wytrzymać. To byla moja pierwsza praca po przeprowadzce do Katowic i juz wtedy pracownicy mowili mi ze nie da sie tu wytrzymac dluzej niz 3miesiace. Faktycznie w ciagu 3miesiecy odchodzi juz 9osoba i ciagle poszukiwane sa nowe ale nikt nie chce tam na dluzej zostac. Jeden z pracownikow byl w kakadu na rozmowie i naprawde powiedzial ze to inny swiat. Zycze mu serdecznie zeby dostal prace w kakadu bo naprawde jesli chodzi o warunki pracy nie ma porownania.. z reszta co tu mowic, ja tez zakonczylam predko przygode z praca w tym tragicznym miejscu z (usunięte przez administratora) kierowniczka tak wiec z calego serca odradzam :)

była pracownica

Też tam pracowałam(usunięte przez administratora)Cieszę się ze sie zwolniłam. Pracuję u konkurencji, lepiej zarabiam i kierownictwo dużo fajniejsze. Teraz tam jest pustka, brak towarów, sklep zle prowadzony. Chyba upadają na dno. Nasza sieć ich wybiła hehe

A.O.

Sklep Zoonatura w Katowicach w skrócie: (usunięte przez administratora)kierowniczka, praca za najniższą stawkę krajową w 12h trybie, przeterminowane produkty, beznadziejny wybór, wieczne braki towaru (to żenujące że w sklepie brakuje od 3tygodni karmy dla kotów) i te wszystkie wymęczone zwierzaki - dobrze że jest zakaz sprzedaży psów i kotów bo to co się tam działo to była jakas tragedia.

julka

A ile zarabia kierownik sklepu??? Dziękuje za odpowiedź.

Praca w Zoo Natura w Katowicach mogła by być naprawde super jak by nie beznadziejna kierowniczka(usunięte przez administratora)która zwalnia ludzi i nie przedłuża umów za byle preteks,Jest nie sympatyczna i (usunięte przez administratora).Wielka niby kierowniczka a zwierzeta- gryzonie i ptaki traktuje jak przedmioty-szkoda gadac jaka jest prymitywna i beznadziejna.Patrzy tylko żeby jej było dobrze-nie dba o pracowników-cały dzień siedzi(usunięte przez administratora) Załoga w sklepie bardzo fajna,ale zapieprz za marne grosze-żenada. Zaplecze jest fatalne.Ogólnie nie polecam pracy w tym sklepie.

Zostaw opinię o Zoo Natura - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zoo Natura