ZAP Sznajder Batterien S.A.

Piastów

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 4 ocen.

Opinie o ZAP Sznajder Batterien S.A.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZAP Sznajder Batterien S.A.

zawiedziony kontrahent

Pania w sekretariacie zwolniła bym dyscyplinarnie za chamskie i mało profesjonalne podejście do klienta. Con to ma znaczyc ze nie odpowiada się na pytanie tylko rzuca słuchawka a potem nie odb. telefonu. Brak profesjonalizmu... Ja jako klient na pewno nie zaufam już tej firmie skoro pierwszy kontakt z klientem jest tak kiepski!!!!

1111111

A PRACOWNICY Z CHODZIEŻY JAK ZOSTALI WYRÓŻNIENI WCALE!!! , ALE ,PREZESI; TAK ,PRACOWNICY MIELI MIEĆ PODWYŻKI 2 LATA TEMU I DUPA ,FIRMA JEST BARDZO RĘTOWNA,JESZCZE NIE NAPISZE ZAROBKÓW FIRMY PRZEZ CAŁY ROK ,ALE DUŻO LEPSZA JAK W PIASTOWIE

anty
@1111111 22.02.2017 13:43
A PRACOWNICY Z CHODZIEŻY JAK ZOSTALI WYRÓŻNIENI WCALE!!! , ALE ,PREZESI; TAK ,PRACOWNICY MIELI MIEĆ PODWYŻKI 2 LATA TEMU I DUP...

Rentowna nie rętowna panie z Chodzieży. Zyski Zap Sznajder Piastów to w zależności od roku 20-25 mln zl. Gdyby Chodzież byla bardziej rentowna to wy wykupilibyscie firmę w Piastowie a jest na odwrót :D

medek

pewnie taka możliwosc jest, ale druga kwestia, czy zatrudnia wszsytkich ktorym skonczy sie zlecenie to tez jest ważne, bo po 3 miesiacach moze okazać sie ze sotaniesz bezrobotnym, wiec uważam ,że warto się wykazać.

ziutek

Zgadzasz się z kimś, kto tam nigdy nie pracował? Tej treści posty znajdziesz w wielu opiniach. Nabijane, żeby pokazać ruch na portalu.

anonim

Zgadzam się w 100%. Chętnie dopracuję tu emerytury.

Zostaw opinię o ZAP Sznajder Batterien S.A. - Piastów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZAP Sznajder Batterien S.A.