Opinie o ZAP Sznajder Batterien S.A. w Piastów

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie ZAP Sznajder Batterien S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w ZAP Sznajder Batterien S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZAP Sznajder Batterien S.A. w Piastów

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu ZAP Sznajder Batterien S.A.?

Aneta

Dzień dobry czy są zatrudnienia do zakładu Zap akumulatory ,dla kobiet proszę o informację

@Aneta

Aktualnie z tego co widzę w internecie to nie szukają chyba, ale jest tytuł dawnego ogłoszenia "Monter/Monterka Akumulatorów", więc to raczej jednoznaczne? ;p

Anka
@Hanna

To FIA zatrudnia kobiet ,bo z tego co widać to wychodzą same mężczyźni z tego zakładu, przechodzę co dzień i nie widać żadnej kobiety, może w końcu powini zatrudniać kobiety. Bo kobieta też da radę na produkcji nie tylko mężczyźni, Pytanie dlaczego nie chcą zatrudnić tam te panie co ponoć pracowali oni mają doświadczenia już, myślę że nie była praca taka ciężka skoro pracowali kobiety

@Anka

No ale to znasz konkrety odnośnie tych warunków pracy czy jednak niekoniecznie? Bo z przypuszczeń nic niestety nie wyniknie. Może ktoś opisać aktualne a najlepiej to co szykuje się tu od stycznia? Kobieta dałaby radę jako monterka?

Anka Nowy wpis
@Hanna

Znam kobietę która pracowała w tym zakładzie, i z tego co rozmawiałam z nią to nie jest taka ciężka praca, bo ona akurat montowała akumulatory, tzw kratki wkładała do akumulatorów i układała na palety i dużo tego robiła w ciągu 8 godzin pracy ,a druga osoba naklejala naklejki na akumulatory na taśmie, tylko że tam jest tak że nie tolerują zwolnienie lekarskich ale nie wiem co dziwnego jest jak praca jest w szkodliwym miejscu to normalne że kobieta mogła zachorować, ale praca według niej podobała się ,a zmiana z mężczyznami była super,

Dariusz Nowy wpis
@Anka

Co racja to racja. Choroba nie wybiera, każdego może trafić. A wiesz od znajomej ile płacą? Piszesz, że praca jej się podobała, to przez dobre warunki?

Anka Nowy wpis
@Dariusz

Z tego co pracowała rok temu to wynagrodzenie faceci mieli 3500zl do ręki, ale u nich w zakładzie nie tolerują zwolnień chorobowych ,ale normalne że choroba nie wybiera ,tym bardziej że kobiety mieli szatnie gdzie indziej i musieli wychodzić z ciepłego na zimne bo chłopaki mają szatnie w tym samym budynku ,nie wiem jak jest teraz tam ,ale ona nie narzekała praca podobała jej się tam i z tego co widziałam po niej by wróciła ,

Czaro90

Witam. Firma akualnie poszukuje pracownika na stanowisko monter akumulatorów. Czy ktoś może udzielić informacji na temat przełożonych i podejcia do pracownika,zarobków, atmosfery w firmie ?

@Czaro90

Atmosfera w firmie fajna zależy na którą zmianę trafisz a co do przełożonych to są mistrzowie w tym zaskładzie, spoko można się dogadać, zarobki to uzgodnić z kierownikiem, ale praca warta polecenia, szkoda że kobiet nie ma na produkcji było by fajnie są tylko panie sprzątaczki

Maja

Piszecie że przyjmują kobiety na produkcje :) Jestem ciekawa czy trzeba mieć doświadczenie właśnie na produkcji? Pracowałam w innych miejscach, i obawiam sie ze nie mam po co wysyłać tam cv :/

@Maja

trzeba zapytać się w kadrach o przyjęcia do pracy ,ale to nie dla kobiet praca ,Chociaż te kobiety jak pracowały dały radę ,szkoda że ich nie ma ,

@Arek

Czemu Ci szkoda, kolegowaliście się? To może akurat kolejne przyjmą, które też będą właśnie dawać radę? ;)

@Hanna

Takich jak one były to żadnej innej nie będzie w firmie.,?

Wlodek
@Maja

Raczej praca nie jest dla kobiet, gdyż jest to praca ciężka ,i nie wypada żeby kobieta brudziła się w smarze i praca jest szkodliwa dla zdrowia ,

@Vadim

Tzn? Takie zaradne? Czyli w sumie jak jest wybór na rekrutacji pan lub pani to idą przychylniej w stronę mężczyzny?

@Hanna

Tak zaradne bo te które przychodzili do pracy nie nadają się i kierownik woli mężczyzny

@Vadim

Woli dlatego, że Panowie tu są bardziej wydajni? Szkoda Pań w takim razie, no ale niestety prawo dżungli. :(

Firma ZAP Sznajder Batterien S.A. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Krysia

pracowałam tam na sprzątaniu, przyjęli 2 kobiety na produkcję i okazało sie że pan dyrektor podziekował tym paniom bo jedna omal nie zemdlała przy stanowisku pracy ,wiec mistrz kazał jej isc do domu kobieta była na zwolnieniu lekarskim a pan dyrektor stwierdził ze skoro było sie na chorobowym to po co ma tu pracowac oni wyzyskują pracowników w tym Zap w Piastowie nie można isc na zwolnienie lekarskie ani miec urlopu bo zaraz cie zwalniają bez powodu musisz byc człowiekiem ze stali zeby zapieprzac na dyrektora ,a Prezes Lech Sznajder nie ma nic do powiedznia bo żądzi tam dyrektor nie ma odwagi nawet porozmawiac z tymi kobietami ,bo były lepsze od innych ,tu ich boli że kobiety potrafią pracowac na produkcji .w firmie nie płaci sie szkodliwego po mimo ze to OŁÓW jest chłopaki pracują za marne grosze dzwigają akumulatory po pare ton i firma nie umuie docenic pracowników .a ja chce sie wziasc wolne zeby sie zaszczepic przeciw covind 19 to trzeba do pracy przyjsc i zapieprzac ,gdzie tak jest wiadomo ze po szczypionce nie wolno jest dzwigac musi byc dzien wolny ,Masakra w tej firmie .sie dzieje .rozmawiałam z jedną kobieta praca jej sie podobała ale dyrektor powinien dawno isc na emeryture on nie ma podejscia do pracowników a tym bardziej do kobiet ,po zwolnieniu lekarskim od razu zwalniakją cie z pracy .kto to słyszał ,podziwiali wszyscy te panie ,byłi wspaniałe .a prezes bez słowa nie chciał z nimi rozmawiac .WSTYD P .LESZKU SZNAJDER .ŚWIADCZY TO O PANU ?

Malgosia
@Krysia

Dzień dobry i pracuja te panie tam jeszcze ,i przyjmuja kobiety do pracy

Kondrat
@Malgosia

Nie pracują panie a szkoda bo byly fane dziewczy, moze przyjda zmiany i derektor zatrudni te kobiety i da im szanse ,bo jedna

Edyta
@Krysia

Nie jest to istotne ,już bylo minęło ,praca była fajna owszem podobała mi się, Nie mam pretensji do nikogo każdy zakład czy firma ma swoje wady,poznalam fajnych ludzi i z biura ,co nie którzy sa mili osoby możliwe nie kazda osoba może pracować w takich warunkach, mi nie przeszkadzalo ,( jeżeli chodzi o zwolnienie L4 ,to po prostu źle się poczułam, ale stało sie ,a co do Pana prezesa Lech Sznajder miły człowiek ) i prosze nie pisać bzdur ,pozdrawiam,

Iwona
@Edyta

@Edyta doceniam to jak odpowiedź dałaś do pani Krysi ,czytam to i myślę ze podobała Tobie sie praca,nie kazda kobieta zdobyla by się pracować w zakładzie z akumulatory .A próbowałas przyjąć się spowrotem, Czy nie chcesz wracać,???

Xxxx
@Iwona

Nie mnie oceniać ,to czy chce wrócić zależy od biura ,nie ode mnie ? nie każdy moze tam pracować .????

Edzia
@Iwona

Czy bym chciała wróci może i tak bo mialam blisko ale z drugiej strony bym musiala sie zastanowić i czy zakład by podjął decyzję to zalezy od biura ,nie o demnie , pozdrawiam????

etgsdfds

Użytkowniku Do Ciebie mówie . Uważasz że to kulturalne sformułowanie???????!!!!!!! To idx z powrotem do podstawówki . Tam cie wychowają a może do specjalnej szkoły musisz

@etgsdfds

Do mnie piszesz? Nie rozumiem o co chodzi?

Małgorzata

Dlaczego nie. Chca zatrudnić kobiet które pracowaly w Zap akumulatory ,przecież oni msja juz doświadczenia

@Małgorzata

nie chcą bo firma Zap. ma swoje procedury ,a trudno jest praca dla kobiet ,chociaż na tych stanowiskach co były zatrudnione panie praca nie była taka zła ,z tego co wiem jednej koleżance sie podobała ,ale tak zarządziła góra

Oliwia

Hej nie orientuje sie ktoś czy praca przy akumulatorach jest też dla kobiet ? i jak można aplikować tam ile jest zmian ,czy w ogóle mogą pracować tam kobiety ,,jak czytam to te kobiety co pracowały juz nie ma ich moze przez to że to są akumulatory i szkodliwe ,a płaca szkodliwe ?

zawiedziony kontrahent

Pania w sekretariacie zwolniła bym dyscyplinarnie za chamskie i mało profesjonalne podejście do klienta. Con to ma znaczyc ze nie odpowiada się na pytanie tylko rzuca słuchawka a potem nie odb. telefonu. Brak profesjonalizmu... Ja jako klient na pewno nie zaufam już tej firmie skoro pierwszy kontakt z klientem jest tak kiepski!!!!

Malgosia
@zawiedziony kontrahent

Ta pani sekretariatu to ta sama osoba jest pielegniarka bardzo nie miła osoba która nie powina byc.na tym stanowisku pracy , nie potrafi szczykawka pobrac krwi bo od razu siniaki sa, kobiety zwalniaja bez powodu z pracy ,moje kolezanki pracowaly to ze poszli na l4 to nawet nie dali szansy im w pracy rozumiem zasady ale z tego co kolega mówił byla jedna dobra robiła pare naście palet ,druga bardzo dobrze naklejala i co prosze wziasc to pod uwagę ,kobiety obawiaja sie ołowiu bo to szkodliwe,

Ktoś także uważa ze w firmie jest wyzysk?

Cezary

Od dawna nikt nie zamieścił informacji o pracy w firmie. Jakiś powód istotny przeszkadza w tym?

Kachlok

...

A PRACOWNICY Z CHODZIEŻY JAK ZOSTALI WYRÓŻNIENI WCALE!!! , ALE ,PREZESI; TAK ,PRACOWNICY MIELI MIEĆ PODWYŻKI 2 LATA TEMU I DUPA ,FIRMA JEST BARDZO RĘTOWNA,JESZCZE NIE NAPISZE ZAROBKÓW FIRMY PRZEZ CAŁY ROK ,ALE DUŻO LEPSZA JAK W PIASTOWIE

anty
@1111111

Rentowna nie rętowna panie z Chodzieży. Zyski Zap Sznajder Piastów to w zależności od roku 20-25 mln zl. Gdyby Chodzież byla bardziej rentowna to wy wykupilibyscie firmę w Piastowie a jest na odwrót :D

medek

pewnie taka możliwosc jest, ale druga kwestia, czy zatrudnia wszsytkich ktorym skonczy sie zlecenie to tez jest ważne, bo po 3 miesiacach moze okazać sie ze sotaniesz bezrobotnym, wiec uważam ,że warto się wykazać.

ziutek

Zgadzasz się z kimś, kto tam nigdy nie pracował? Tej treści posty znajdziesz w wielu opiniach. Nabijane, żeby pokazać ruch na portalu.

Zgadzam się w 100%. Chętnie dopracuję tu emerytury.

Zostaw merytoryczną opinię o ZAP Sznajder Batterien S.A. - Piastów

• Jak się pracuje w ZAP Sznajder Batterien S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy ZAP Sznajder Batterien S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZAP Sznajder Batterien S.A.?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
ZAP Sznajder Batterien S.A.