Imbis Serwis S.C. Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe

Opinie o Imbis Serwis S.C. Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe

Posiadasz najnowsze informacje dotyczące poziomu wynagrodzeń w Imbis Serwis S.C. Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe? Twoja opinia może okazać się ważna.

Ali

Jak to jeśli się posiada umowę w tej firmie @kilkis? Przecież zapewniają umowę i to w dodatku o pracę, więc nie jakieś tam śmieciówki. Wiem, że szukali kiedyś sprzątaczki i wymagali doświadczenia, więc też nie zatrudniają byle kogo, a takim osobom należy się umowa o pracę.

były pracownik

Nie polecam.Pracowałam przez kilka dni.Pracodawca nie daje umowy a stawka godzinowa pozostawia wiele do życzenia przy czym lista obowiązków jest długa. Atmosfera w pracy to ciągły krzyk na pracownika.Stres i zmęczenie.Niech to będzie przestroga dla innych.

nowy

Witam ! Czy pracował ktoś lub nadal pracuje w tej firmie i zechciałby coś napisać o zarobkach atmosferze itp. Dzięki.

Zostaw opinię o Imbis Serwis S.C. Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe - Tarnowskie Góry

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Imbis Serwis S.C. Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe