Sierra Golf Club Sp. z o.o.

Pętkowice

Opinie o Sierra Golf Club Sp. z o.o.

nie

Ej, 10 zł netto nie jest tak źle, bo do tego dochodzą jeszcze napiwki, więc spokojnie dla studenta to starczy @halina. No i z tego co wiem są elastyczne godziny pracy i posiłki za darmo na miejscu. Nie jest źle.

dor

Totalna porażka jeden wielki syf niestety obsługa niemiła ....warunki pracy naprawdę okropne fatalne jednym słowem. Co tam się dzieje to jest jedna wielka komedia ....

daro

Syf totalitarny,wyścig szczurów,obsługa nie przyjazna dla nowych pracowników,duża rotacja pracowników - szok !!!

asia

pracowałem - Alicja? Coś nie hasa z tą opinią. A ja to pracowałam tam rzeczywiście ale 6 lat temu

Można zapytać czym się tam zajmujesz? Zostałam zaproszona na rozmowę, ale bez informacji na jakie stanowisko mogę się ubiegać. Jak z zarobkami?

Zostaw opinię o Sierra Golf Club Sp. z o.o. - Pętkowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sierra Golf Club Sp. z o.o.