Grupa TRIP

Zakopane

Opinie o Grupa TRIP

6tgv
użytkownik zarejestrowany

@Gośka tak na prawde to nic nie wiaodmo na temat rekruacji u nich w firmie tutaj ofert nie widze ale moze na ich stronie sa jakies zamieszczane na przyklad

Lucjusz

TO jest banda cwaniaków i oszustów. Podczas rekrutacji na grafika komputerowego otrzymałem zestaw zadań do wykonania. 5 projektów. To jest naprawdę kpina. Może nie kazdy rozumie poziom tej propozycji, bo nie każdy rozumie branżę więc wytłumaczę, że zrobienie dobrych 5 projektów moze zająć kilka dni. To jest propozycja na poziomie np wizyty u mechanika z uszkodzoną uszczelką pod głowicą wartą 1500-2000zł i prośba o zrobienie tego za darmo! Inforumę więc Państwa cwaniackie menagerstwo, że graficy też mają na utrzymaniu rodziny i nie pracują za darmo!!! 5 projektów próbnych to jest wyłudzanie pomysłów i zwykłe oszukiwanie ludzi!!!

Gość

Jestem bardzo zadowolona z rozmowy rekrutacyjnej, konkretna, sympatyczna załoga, eleganckie biuro i piękna okolica. Oby więcej takich pracodawców!

Zostaw opinię o Grupa TRIP - Zakopane

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grupa TRIP