Opinie o Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Maraton Sp. z o.o. w Knurów

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Maraton Sp. z o.o.
counter
Znajomy. Nowy wpis

Na początku jak chyba w każdej pracy, wszystko pięknie. Gdy w okresie grzewczym domagasz się aby było ciepło w pomieszczeniu gdzie się pracuje przy komputerze i praktycznie non stop się siedzi to zaczynają się schody. Paranoja, żeby w XXI wieku woda w umywalce i nie tylko była ZAMARZNIĘTA, to jest już porażka!! Klienci wchodzą na chwilę żeby coś kupić albo nawet się "ogrzać" sami mówią, że pracownicy mają tutaj zimno. Za soboty nie ma się płacone, a dwie musisz przepracować w miesiącu. To znaczy jeśli prze pracujesz tylko jedną sobotę to już z tak zwaną "premią" możesz się pożegnać. Jeśli chcesz się dowiedzieć dlaczego nie dostałeś tego co Tobie się należy usłyszysz, że to premia za ogół. Nie polecam!

Wiesz jak działa firma Maraton Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe od podszewki? Znasz nowinki, o których inni nie wiedzą? Czekamy na Twój komentarz.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Maraton Sp. z o.o. - Knurów

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Maraton Sp. z o.o.