Opinie o Twój Fryzjer Sp. z o. o.

Agata

@Fryzjer JLD dzięki za odpowiedź, wygląda to w takim razie nieźle. A jak wyglądają szkolenia wdrożeniowe dla nowych pracowników w tej firmie? Ile trwają?

Fryzjer JLD

Od kiedy pracuje w TWoim Fryzjerze mam kasę na konto w terminie i w całości, a nie pod stołem w 5 ratach albo i nie. Pracuje w Jean Louis David 4 rok i nic lepszego w tym czasie nie znalazłam.

rozczarowany pracą jean louis david

jean louis david - brak profesjonalizmu OSTRZEŻENIE dla Klientów. Jeżeli nie bedziesz zadowolony z fryzury to usłyszył, że było TANIO, fryzjer DOPIERO SIĘ UCZY, a salon ma regulamin na podstawie którego wynika, że reklamacji nie ma.

rozczarowany pracą jean louis david

Walk

Bardzo tanie strzyżenie i profesjonalne, polecam ich

Zostaw opinię o Twój Fryzjer Sp. z o. o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Twój Fryzjer Sp. z o. o.