Rafstal Sp. z o.o.

Piekary Śląskie

Opinie o Rafstal Sp. z o.o.

Marian Maniura

Dziewczyny uważajcie na "kochliwego" brata prezesa :) potrafi namieszać.

roman.kar

Płatne delegacje? A to dobre... są BEZPŁATNE delegacje?

kinia

Firma schodzi na psy wymagają i tylko patrzą kto więcej szklanek zrobi... nowych biorą z pod firmy na jeden czy dwa dni i niby maja pomagac a tak naprawdę tylko szkodzą.

wert

@spfire no z tego co widziałem to teraz szukają w firmie Rafstal sp. z o. o. osób na stanowisko kierowcy C+E w Piekarach Śląskich ,przedział wynagrodzenia: 2.700,00 zł - 3.500,00 zł / miesięcznie (Brutto) oferują też premie, dodatki: fundusz socjalny, płatne delegacje, premie świąteczne, jubileuszowe, uznaniowe, ubezpieczenie na życie oraz zdrowotne Allianz.

spfire

Jeśli 1500zł starczy to zapraszamy.

Ty na pewno jesteś bliskim znajomym właściciela, pracowałem tam i bardzo dobrze znam strukturę firmy dosadnie na własnej skórze odczułem jak sie traktuje pracownika jeśli miał bym wybierać miedzy kauflandem a rafstalem to wybrał bym kaufland zdecydowanie człowieku popracujesz kilka lat zmienisz zdanie ,,, buahahaha

Zostaw opinię o Rafstal Sp. z o.o. - Piekary Śląskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rafstal Sp. z o.o.