Jurmet Sp. z o.o.

Lubicz Dolny

Opinie o Jurmet Sp. z o.o.

pracowałem

Nie polecam zarobki słabe podwyżki tylko indywidualnie może 1 zł po paru latach lepiej załatwić z szefem niż z kierownikiem bo i tak przekręci szefowi premia świąteczna tylko raz w roku i potrącona o tydzień chorobowego a praca tylko dla fachowców i to umiejących robić na każdej maszynie jedynym plusem to się tam roboty nauczysz i doświadczenia każdy cię przyjmie jak robiłeś w Jurmecie to nie ta sama firma co 20 lat temu kiedyś to wszyscy tam walili a teraz uciekają co chwilę kogoś potrzebują nie polecam na rozmowie się przekonasz .

Master

Firma bardzo fajna pracowałem tam parę miesięcy jako frezer, ślusarz i szczerze stwierdzam jedna z najlepszych firm w Toruniu jakich pracowałem,m polecam można mnóstwo się nauczyć.podziękowania dla firmy za dobre potraktowanie.

Mołody

Firma rozwojowa z bardzo dobrą opinią u klientów. Kasa zawsze w terminie, umowy na czas nieokreślony.Kamery mi jakoś nie przeszkadzają. Jak masz możliwość to złóż cv, bo ostatnio przyjmowali nowe osoby.

rudy

Tak zgadza się kierownik pseudonim "świnia"siedzi cały czas przed monitorem i patrzy kto i ile czasu siedzi w toalecie bo po za tym nic nie potrafi jedynie donosić, nie wolno rozmawiać robić herbat i tp. pracy tam nie polecam

byłem tam

Syf kiła i mogiła kamera obserwuje kamere i pogania kamera

madagaskar

Szkoda, że nie wypowiadają się Ci, co tam jeszcze ...pracują. Firma totalnie niezorganizowana, praca pod presją czasu na maxa, wszystko na ostatnią minutę. Ponadto koleś [usunięte przez moderatora], który donosi, kamery... Zarobki nie powalają, Nie polecam!!!

Zostaw opinię o Jurmet Sp. z o.o. - Lubicz Dolny

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jurmet Sp. z o.o.