Adventure-Poland

Bielsko-Biała

Opinie o Adventure-Poland

Stae

Wiesz co, bo to ściema jest, firma jest okej i tak trzeba ją odbierać mimo wszystko.

Artur

Firma bazuje na oszukiwaniu zarówno pracowników jak i kontrahentów. Odradzam jakichkolwiek kontaktów. Miły, uśmiechnięty, NIEWYPŁACALNY!

tegoroczny pracownik

Niestety firma tj. Marcin Kajkowski nie wypłacił mi wynagrodzenia. Niestety ten proceder w przypadku tej firmy jest praktyką codzienną. W czasie mojej pracy wielu kontrahentów zgłaszało się po swoje należności. Firma mocno zadłużona, właściciel z uśmiechem na twarzy oszukuje kolejne osoby i firmy...

Zostaw opinię o Adventure-Poland - Bielsko-Biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Adventure-Poland