Grupa Dynamic Sp. z o.o.

Jaworze

Opinie o Grupa Dynamic Sp. z o.o.

mordka
użytkownik zarejestrowany

z tego co mi wiadomo to firma istnieje nadal, strona internetowa tej firmy jak najbardziej funkcjonuje nadal z powodzeniem, nawt mają wsparcie unijne.

aaa

Kontakt do wszystkich z firmy masz na ich stronie(usunięte przez administratora)

kjurek

Jestem serwisantem grupy żywiec zatrudnionym przez GRUPĘ DYNAMIC na podstawie umowy o dzieło i od lutego bieżącego roku do dnia dzisiejszego nie otrzymałem od nich należności za wykonywaną pracę. Po kilku telefonach z upomnieniami z mojej strony do Nich zarwali ze mną kontakt i od tej pory nie mam ani kontaktu ani zaległych pieniążków. Dlatego też dobrze rozważcie współpracę z tą firmą.

gowork

Atmosfera naprawdę bardzo fajna. Ale tą atmosferę trzeba sobie szanować a byli tacy co nie szanowali

Zostaw opinię o Grupa Dynamic Sp. z o.o. - Jaworze

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grupa Dynamic Sp. z o.o.