Astrolog Robert Marzewski Horoskopy profesjonalne

Ełk

Astrolog Robert Marzewski Horoskopy profesjonalne

Opinie o Astrolog Robert Marzewski Horoskopy profesjonalne

AnnaSta

Jakiś czas temu korzystałam z usług Pana Roberta Marzewskiego (horoskop urodzeniowy + prognoza). Sprawa była o tyle skomplikowana, że nie byłam pewna dokładnej godziny urodzenia. Pan Robert pomógł mi doprecyzować tą godzinę. Horoskop urodzeniowy jak najbardziej odzwierciedla moje cechy, temperament, zdolności, preferencje zawodowe itp. Oczywiście najważniejsza była dla mnie prognoza. Ta jest u mnie super trafiona (jak na razie). Szczególnie efektowne było wyznaczenie najlepszej daty kontaktu z moim przyszłym pracodawcą; w wyznaczonym dniu miałam wykonać telefon do pracodawcy.... i tu o dziwo... nie zdążyłam , bo w wyznaczonym dniu pracodawca sam się do mnie odezwał. Więcej powinnam napisać za jakiś czas, ponieważ od prognozy upłynęło tylko kilka miesięcy, ale bardzo ufam w umiejętności Pana Marzewskiego. Rozmowy były dwie (horoskop urodzeniowy + horoskop prognostyczny), obydwie rozmowy bardzo szczegółowe i wyczerpujące temat. Gorąco polecam tego astrologa!

Zostaw opinię o Astrolog Robert Marzewski Horoskopy profesjonalne - Ełk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Astrolog Robert Marzewski Horoskopy profesjonalne