Krak HG S.C. Restauracja Metropolitana

Kraków

Opinie o Krak HG S.C. Restauracja Metropolitana

Łucja

Szukam pracy jako kelnerka, byłam już w kilku miejscach na rozmowie kwalifikacyjnej i jestem trochę podłamana. Słyszałam, że w Krak HG S.C. Restauracja Metropolitana, mają dobre warunki zatrudnienia, ale z tego co czytam boję się i o tą rozmowę, choć mam nadzieję, że od Waszych ostatnich komentarzy coś się zmieniło :)

mleko

zgadzam się w 100%!!!

lolo

o tak zgadzam się!!!ostrzegam wszystkich przed właścicielami tego lokalu, są bardzo nieuczciwi i nie spłacają swoich długów. Opieszałość i bezczelność!!!

Krzyś i Przemuś

IWONA to jak widać jakaś prowokacja, tak czy inaczej restauracja jest prowadzona przez dwóch pajaców, którzy nie szanują pracowników, nie płacą pieniędzy na czas. To co się dzieje w tej "restauracji" to jedna wielka szopka, gdzie psy właściciela (zadufanego w sobie, grubego dupka) są ważniejsze od klientów jak i pracowników. Odradzam jakąkolwiek współprace, również dostawcom, którym też niechętnie płacą.

Skur3byk

Miałem koleżanke ktróra tam pracowała nie polecam

Pisała Iwona a tekst jest napisany w formie męskiej. I do tego jest wymieniona pełna nazwa firmy, której raczej ludzie szukający tam pracy nie znają. Ogólnie mogę powiedzieć, że właścicielami jest dwóch śmiesznych gości, którzy nie szanują pracowników a co najgorsze nie wypłacają pieniędzy. Szkoda czasu.

Zostaw opinię o Krak HG S.C. Restauracja Metropolitana - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Krak HG S.C. Restauracja Metropolitana