Opinie o Eko-Chem Sp.j.(spółka zamknięta) w Białystok

Działalność firmy zakończona.

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Eko-Chem Sp.j.(spółka zamknięta). Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Eko-Chem Sp.j.(spółka zamknięta) na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eko-Chem Sp.j.(spółka zamknięta) w Białystok

były pracownik Nowy wpis

Widzę że znów szukają na stanowisko pomiarowca. Podane w ogłoszeniu widełki płacowe to ściema, nie ma co liczyć na nic powyżej minimalnej krajowej.

Zofia Nowy wpis
@były pracownik

A gdzie to ogłoszenie tak z ciekawości widzisz? Skonkretyzujesz te widełki?

@Zofia

OLX. Wyszukaj po haśle "Pracownik techniczny". Widełki podają od 3k do 5,7k brutto, ale w praktyce na nic powyżej minimalnej krajowej nie ma co liczyć.

Nie polecam firmy właścicielka przewrażliwiona na wszystko. Wszędzie węszy podstep. A sama wszystko robi jak jej wygodnie. Płacić niżej chyba się nie da. Atmosfera w pracy słaba dupo włazów dużo. Nie polecam z całego serca. I nie pozdrawiam.

Potwierdzam w całej rozciągłości.

Sylwia
@były pracownik

Czyli co, z biegiem czasu mentalność właścicielki pozostaje bez zmian? Może chociaż warunki dotyczące zarobków się poprawiły na rok 2022?

@Sylwia

Hahaha! Szkoda czasu na tą firmę i jej właścicielkę.

Weronika
@były pracownik

Czyli co dalej minimalna krajowa, tak? W ogóle w skali roku zdarzają się jakieś premie, nie wiem, może choć słodycze dla dzieci pod choinkę?

@Weronika

Nic. Kompletnie nic.

Zofia
@były pracownik

Ok to może od drugiej strony, czym w takim razie ludzie tutaj są motywowani do jakiejkolwiek pracy? Bo na pewno czymś muszą, tak to kompletnie nikt by tutaj nie pracował

@Zofia

Powiem o sobie: sytuacja była taka, że musiałem coś znaleźć. Znalazłem to, wydawało się ok, zostałem przyjęty. Pod koniec umowy znalazłem o wiele ciekawszą możliwość, więc odszedłem. Co do innych, to nie znam motywacji, ale wiem, że praktycznie każdy rozglądał się za czymś innym. Było też kilka młodych osób po studiach z wykształceniem kierunkowym, dla których praca w takiej firmie mogła być cenną pozycją w CV.

Szczerze nie polecam. Chociaż praca jako taka jest dość ciekawa, to wynagrodzenie nie idzie za wysiłkiem. Pracuje się za minimalną krajową przy ciągłych wyjazdach w delegacje i trudne miejsca typu wysypiska (usunięte przez administratora) Właścicielka jest bardzo nieufna względem pracowników, potrafi dzwonić do klienta, czy aby na pewno pomiary się odbyły, chociaż przywoziliśmy wyniki. Brak dystansu zawodowego, zleca załatwianie prywatnych spraw, a gdy nie chciałem przedłużyć umowy, w widoczny sposób obraziła się. W firmie brak jakichkolwiek inwestycji, trzeba pracować na starym, awaryjnym sprzęcie. Zgłoszenie potrzeby zakupu za 200 złotych spotyka się od razu z odmową. Nie wróżę tej firmie świetlanej przyszłości.

Teresa
@były pracownik

Spodziewałam się zdecydowanie wyższej stawki niż ta którą podałeś :( Czy w przypadku delegacji właścicielka zapewnia samochód służbowy? I ile zazwyczaj trwają takie delegacje, są jedno czy kilkudniowe?

@Teresa

Samochody są dwa, z tym że z jednego korzysta prywatnie. Delegacje od dwóch do czterech dni. Noclegi w najtańszych hotelach, często ze słabym ogrzewaniem.

Zofia
@były pracownik

Ale ten drugi to bezproblemowo udostępnia? I jak wygląda rozliczanie się z paliwa w takim razie?

@Zofia

Drugi samochód wykorzystywaliśmy do wyjazdów w godzinach pracy, bo jaśnie pani przecież musi jakoś wrócić do domu. Paliwo było tankowane bezgotówkowo na kartę Flota na Orlenie.

Klaudia

A czy w firmie jest monitoring?

Aplikowałeś do firmy Eko-Chem Sp.j.(spółka zamknięta)? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Białystok
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Handlowiec
ID Energy Sp. z o.o.
logo firmy Trener/Szkoleniowiec: Kurs Księgowości
barte1

W styczniu firma ta opublikowała ogłoszenie o poszukiwaniu pracownika na stanowisko: Specjalista ds. pomiarów. Praca wydała się bardzo ciekawa. Kiedy Pani kierownik podała mi wartość wynagrodzenia (1640 zł netto) aż zaniemówiłem. Jednym słowem żal. Do dziś nie znaleźli pracownika :D

Osoba fizyczna

Niekompetencja! Krętqctwo co do ceny i czasu oczekiwania na wyniki. Moje sugestie dla Eko-Chem Sp.j.: Nie polecam, ciezka wspolpraca

• Jak się pracuje w Eko-Chem Sp.j.(spółka zamknięta)?

Zobacz opinie na temat firmy Eko-Chem Sp.j.(spółka zamknięta) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Eko-Chem Sp.j.(spółka zamknięta)