THU LAM BISTRO SMAK AZJI

Bydgoszcz

Opinie o THU LAM BISTRO SMAK AZJI

michal

diabel' powysyłaj teraz, zaczyna sie sezon ludzi bedzie wiecej, może beda szukać dostawcy.

podzielam opinię osób wyżej.(usunięte przez administratora) również poznałam nie mogę powiedzieć o niej żadnego pozytywnego słowa!!Jest osobą dwulicowa , falszywa i doszczetnie zaklamaną w swoim życiu i otoczeniu!!Podziwiam (usunięte przez administratora) za jego wytrwalosc przy kimś takim jak ona!powodzenia !

byla pracownica

(usunięte przez administratora) zyjesz w swiecie iluzji tak tak to prawda.nigdy nie bedziesz miala prawdziwej znajomosci kazdy jest falszywy z toba na czele.wydajesz sie na poczatku mila i sympatyczna osobka tak to tylko pozory jestes wredna suka ktora dla wlasnych potrzeb zrobi wszystko. pamietaj zycie jest jedno i przemysl zle uczynki wzgledem starych pracownikow bo to wszystko wraca z podwojona sila;pamietaj slowa twojego meza dobro sie oplaca bo wraca z podwojona sila tak samo jest ze zlem he he he.pozdrawiam z czystym sumienem i zycze sukcesow na drodze prawdy.......

Nie polecam tego Bistro ! Personel bardzo nie miły wobec klienta! A długi to oni mają i niech oddadzą pieniądze które cudzym kosztem wyłudzili! Brak mi słów na tych ludzi! NIE POLECAM!

Zostaw opinię o THU LAM BISTRO SMAK AZJI - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie THU LAM BISTRO SMAK AZJI