Bąkowo Zohylina Wyźnio s.c. Gąsienica-Gładczan Jakub Gąsienica-Gładczan Józef

Adres: Józefa Piłsudskiego 28A, 34-500 Zakopane

NIP: 7361655878 REGON: 120524776

Bąkowo Zohylina Wyźnio s.c. Gąsienica-Gładczan Jakub Gąsienica-Gładczan Józef

Opinie o Bąkowo Zohylina Wyźnio s.c. Gąsienica-Gładczan Jakub Gąsienica-Gładczan Józef

trio

Cześć Wam wszystkim. Na temat tej firmy dużo rozmawiałem ostatnio z ludźmi z nią powiązanymi. Przyznam szczerze że zdania były różne. Na szczęście w Bąkowo Zohylina Wyźnio S.C. przekonali mnie że warto z nimi pracować

Macie wiedzę na temat firmy Bąkowo Zohylina Wyźnio S.C. ? Jak wygląda praca, jak kształtuje się wynagrodzenie w firmie? Dodaj swoją opinię!

Zostaw opinię o Bąkowo Zohylina Wyźnio s.c. Gąsienica-Gładczan Jakub Gąsienica-Gładczan Józef - Zakopane

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bąkowo Zohylina Wyźnio s.c. Gąsienica-Gładczan Jakub Gąsienica-Gładczan Józef