Universal Music Polska Sp. z o.o.

Opinie o Universal Music Polska Sp. z o.o.

W ogłoszeniu dla SPECJALISTY DS. ROZLICZEŃ wymienione jest, że dla pracowników są benefity, natomiast czytam tu, że wcale tak nie jest według opinii pracowników. Możecie konkretnie mi wytłumaczyć na co mógłbym liczyć jako taki specjalista? W piątek praca do 15 a w resztę dni tygodnia?

Dzień dobry, dziękujemy za pytanie. Benefity, które oferujemy to opieka medyczna, karta sportowa, deputat (raz w miesiącu możliwość zamówienia 2 płyt CD, albo 1 płyty winylowej z naszego katalogu), dofinansowanie do parkingu dla osób dojeżdżających autem do pracy, lekcje języka angielskiego dla chętnych, imprezy integracyjne. Pojawiają się również bilety na koncerty i wydarzenia, w których nasza firma uczestniczy. Jeśli chodzi o godziny pracy - od poniedziałku do piątku pracujemy 8 godzin (rozpoczynamy pracę w godzinach 8-10), w piątki pracujemy do 15tej (nie trzeba tego czasu odrabiać w tygodniu). Mamy nadzieję, że odpowiedź jest wystarczająca i zachęcamy do składania aplikacji :) Pozdrawiamy Dział HR

Lena
@Universal Music Polska Sp. z o.o.

Ten deputat jest ograniczony jakąś kwotą czy akurat ceny płyt nie mają tu znaczenia? Nauka języka odbywają się w godzinach pracy oraz w siedzibie firmy? Można dobrowolnie przychodzić do pracy kiedy się chce czy trzeba jakoś wcześniej się określić z tą godziną?

@Lena

Dzień dobry, Jeśli chodzi o deputat, to ceny nie mają znaczenia, jedynie ilość. Język angielski odbywa się online poza godzinami pracy. Godziny rozpoczęcia pracy są od 8 do 10 - możemy przychodzić kiedy chcemy, ale dobrze jest poinformować przełożonego o preferowanej godzinie rozpoczęcia pracy. Jeśli pojawią się jeszcze dodatkowe pytania, to proszę śmiało pisać :) Pozdrawiamy Dział HR

FASOLA

nie ma benefitów, piątek do 15 a reszta najlepiej od 8 do rana następnego dnia

ala ma kota
@Universal Music Polska Sp. z o.o.

Fakt deputaty są. Angielski poza godzinami i dopłacasz % i to nie mały, a do tego szkoła angielskiego była/jest narzucona. A dopłata do miejsca parkingowego to istny żart. Tam przy Czerniakowskiej jest ogromny problem z zaparkowaniem. Pod budynkiem jest wydzielonych kilka miejsc dla dyrektorów i nic poza tym. Od początku był problem z parkingiem i tylko obietnice bez pokrycia. Może kilka osób cos wyszarpało ale szeregowi pracownicy nic. Zaproszenia na koncerty/wydarzenie owszem są, ale dostają je osoby, które mają dojścia. działy operacyjne dostają odpady, na które nikt nie chce iść.

Agacia Nowy wpis
@ala ma kota

To jak jest problem z zaparkowaniem, to może firma dopłaca do biletu miesięcznego na komunikację miejską? Jak ktoś nie bierze dopłaty na parking, to może ją wziąć na bilet?? I ten angielski do firmy to on odbywa sie w czasie pracy, czy w czasie wolnym pracownika?

Nowy wpis

@Agacia

Dzień dobry, jak na razie mamy tylko dofinansowanie do parkingu. Jeśli chodzi o lekcje języka angielskiego są one w 100% opłacane przez firmę, ale zostały stworzone jako benefit tylko dla chętnych, więc odbywają się poza godzinami pracy. Pozdrawiamy Zespół HR

@Agacia Nowy wpis
@Agacia

Hej, angielski poza godzinami pracy. Nie sądzę, żeby jakakolwiek firma płaciła za transport/bilety, chyba że jesteś z wyższego szczebla. Zaznaczam, że nie pracuje już od jakiegoś czasu.

@@Agacia

To są tylko lekcje angielskiego, czy i innych języków można się uczyć? Bo czytam właśnie w ofercie na specjalistę ds. rozliczeń, że życzą sobie kogoś z minimum średnio-zaawansowanym. Czyli wychodzi na to, że i tak trzeba nieźle znać angielski, by tu w ogóle przyjęli.

Dawno dawno temu

Na zewnątrz wszystko pięknie wygląda, nowoczesne biuro, wzniosłe cele, koncerty, spotkania z artystami, prestiż, benefity w formie angielskiego, a jak się przyjrzysz bliżej to okazuje się że to wszystko fatamorgana. Niestety podstawowe warunki typu godne traktowanie, kultura pracy, zaufanie , miła atmosfera są niemożliwe w tej firmie. Krzyk, presja, napięcie wyścig szczurów, rzucanie mięsem, brak wsparcia u menadżerów to jest standard. Popatrzcie na rotację, która jest już od lat ogólnie w dziale finansowym. Tam nonstop kogoś szukają, bo normalnie ludzie jak przychodzą i widzą co się dzieje to szybciej odchodzą niż przychodzą. Jak masz stalowe nerwy brak empatii, twardą du.ę To wbijaj może wytrzymasz chwilę. Pamiętam jak narzekało się na byłego prezesa, ale obecny prezes i zarzad o dopiero wisienka na torcie. Wszyscy to odpady z smp. Z tego co wiem to masa osób zeby przezyc leci na wizytach u psychiatrów i psychologów. te benefity to śmiech na sali szczególnie angielski, za który musisz sobie duży % zapłacić i do tego lekcje muszą odbywać się poza godzinami pracy. Generalnie odradzam.

@Dawno dawno temu

Dlaczego ten dział finansowy jest głównie narażony na tę rotację? Piszesz o presji i ogólnie słabej atmosferze, ale ciekawi mnie co masz przez to na myśli. Może pracy jest zbyt wiele i z tego to wynika? Tak gdybam. Ten angielski to jedyny benefit na ten moment? Ile % trzeba dokładać ze swojej kieszeni do tego?

Dawno dawno temu

@UT nie tylko dział finansowy jest narażony, niestety wszystkie działy. Wiem co tam się działo i dzieje ponieważ byłam/em ( nie chcę ujawniać swoje płci) w tym zespole. Generalnie ludzie - zwykli pracownicy są ok, jasne, że spotykasz się z zawiścią, zazdrością, ale generalnie chęć wsparcia i pomocy jest duża. Niestety wsparcia, zrozumienia, empatii czy też kultury osobistej, (usunięte przez administratora).(usunięte przez administratora) Przykład idzie z góry wiec .. domyślcie się sami ... całemu managementowi przydałoby się szkolenie długotrwałe jak traktować ludzi. Krzyk, presja, nękanie i bark zaufania na starcie to ich metoda, a tobie na gardle zaciska się pętla. Wykańczają ludzi, nie liczą się z ich zdaniem, pomysłami. Faworyzowanie jednych po to, aby były antagonizmy w zespole to następny fakt. Na niektórych stanowiskach płaca jest całkiem dobra wiec siedzisz, bo myślisz, że gdzie indziej nie dostaniesz tyle, zaciskasz zęby i du.e , ale mogę potwierdzić, że tak nie jest. Pracuję teraz w środowisku ludzi uśmiechniętych, kulturalnych, ufających i wspierających i za lepszą kasę .. jestem szczęśliwa/y. I cieszę się ze odszedłem/odeszłam na swoich warunkach. Pozdrawiam tych z naprawdę starej kadry .. podziwiam, że tam siedzicie.

Rotacja

Universal Music Polska, to brzmi dumnie... niestety, nie brzmi. Niestety, ilość gwiazdek w opinii mówi sama za siebie. Jako były pracownik mogę powiedzieć, że z dawnych czasów zostało tylko wspomnienie dobrej, miłej, rodzinnej współpracy. Ilość rotacji od 2021 r. jest przytłaczająca, minimum 3-4 osoby miesięcznie odchodzą. Biorąc pod uwagę, że TA NAJWIĘKSZA WYTWÓRNIA w Polsce zatrudnia mniej więcej 80 osób to bardzo dużo zmian personalnych. Ludzie przychodzą i odchodzą. Na szczeblu managementu zmian w zasadzie nie ma, wiadomo. Jedynie awanse. Reszta się wymienia jak tylko może. Brak przyzwoitego socjalu (który jest już standardem w korpo) tj. ubezpieczenie czy premie, brak podwyżek, awansów. Oczywiście mowa tu nie o kaście z managementu tylko przeciętnym pracowniku. Patrzenie na ręce, brak zaufania do pracowników, a wymagania i przerzucanie obowiązków na pozostających pracowników są w niesmacznym standardzie. Oschłe zachowanie przełożonych na to również trzeba się przygotować. Z plusów można wymienić lokalizację wytwórni oraz ciekawe do realizacji projekty. To praca dla ludzi o mocnych nerwach.

Czy poziom wynagrodzeń w Universal Music Polska Sp. z o.o. uległ zmianie od czasu dodania ostatnich opinii? Pojawiły się nowe ogłoszenia na Pracuj.pl 19 października.

Ten facet z Wesołej 24 nie ma pojęcia o nagrywaniu. Najpierw inny z innego studia nagrań w Lublinie kazał głośno śpiewać, bo nagrywał na podglądzie, że aż były z tego fałsze, natomiast ten facet, z tego studia nagrań miał tak zły sprzęt do nagrywania i obróbki wokalu, że gdy były zgrzyty to on zmiażdżył cały wokal, że aż wyszła prawdopodobnie inna barwa głosu, bo pokazywał wokal, a byl zupelnie inny po jego obróbce... Oni powinni obydwaj zwinąć manatki... Tamto studio nagrań - pierwsze bez nazwy, rozpisane o nagrywaniu na podglądzie to była Szkoła Rocka, Rock Music School w Lublinie, a ten drugi z nazwą to wiadomo, że Wesoła 24 Lublin... Obydwaj nie potrafili sprostać wymaganiom wokalisty... Jak można tak wprowadzać w błąd? Normalnie tragedia... Polecam zrobienie studia nagrań w domu, a niż się tak męczyć, denerwować takimi sytuacjami... Nawet detalami, przecież to nie jest jakaś mecyja, żeby się nagrać... A i jeszcze jest jedno studio nagrań w Lublinie, które niesie porażkę, dlatego mówię o domowym studiu nagrań... Chodzi o studio nagrań Bajmu więc Adama Dratha z Lublina: Bracia Studio - Adam Drath. Tam z kolei sprzęt mieli dobry, ale nie pozwolił zmienić jednego słowa przy drugiej próbie nagrania, żenada... Powiedział, że dziękuje i nie będzie dalej nagrywać, żadnych coverów albo dem... On był jakiś agresywny, zarozumiały, jeszcze wsadził na głowę siwą perukę... On nie jest normalny... W Lublinie ludzie mają źle z tym studiem nagrań... A jeszcze czwarty facet z Lublina oferował studio nagrań, a w rzeczywistości nawet nie miał chyba komputera, a chyba tylko laptop, na 100% miał mikrofon taki jak od karaoke... Puste ściany, zwykłe pomieszczenie, bardzo małe... Powiedział, że może dać radę nagrywać... Jak tamci... I się podziękowało... A jeszcze lepsza współpraca była z Piech Studio Lublin. Facet był pijany, gdy się drugi raz do niego zadzwoniło i gadał od rzeczy... Po przesłaniu mu podkładu zachował się źle... Szczęście, że się do niego jeszcze zadzwoniło, mimo tego, że być może on tego wymagał, chociaż nie pamiętam jak to było... Z tym wszystkim... Jeszcze jeden to był taki, że aż wychodził podczas sesji nagraniowej, żeby mnie zobaczyć z ukrycia i się śmiał, zaczął mnie rozpraszać podczas śpiewu, nie uważali tam chyba Disco Polo i w dodatku przez to byli dziwni... W GMik Studio... Później za drugim razem, zrobili nawet kawę i fajnie się rozmawiało, ale za pierwszym razem tragedia... Oceniam ich na plus, ale było ciężko... Opinia...

Żadne...

W sieci znalazłam ofertę pracy na stanowisko asystentki dyrektora dywizji lokalnej. Firma proponuje dodatkowy pakiet benefitów. Co wchodzi w jego skład? Wymienicie? Poza tym, widzę, że w piątki pracuje się do 15:00. Czy to znaczy, że godzinę krócej? Co tydzień tak jest? Trzeba później nadrobić ten stracony czas?

Dzień dobry, jeśli chodzi o benefity, to w ich skład wchodzą: karta sportowa, opieka medyczna, możliwość dofinansowania do parkingu, możliwość korzystania z lekcji języka angielskiego, a poza tymi podstawowymi mamy również imprezy integracyjne, deputat (możliwość zamówienia raz w miesiącu dwóch płyt CD albo jednej płyty winylowej), bony świąteczne (Boże Narodzenie). Jest również kilka pomniejszych benefitów, które zdarzają się okazjonalnie. Jeśli chodzi o pracę w piątki - pracujemy do 15tej i tych godzin później nie trzeba odrabiać. Jest to dzień, w którym jest skrócony czas pracy. Pozdrawiamy, Dział HR

Znalazłem taką ofertę na stronie firmy - specjalista ds. rozliczeń, mam doświadczenie, więc chciałbym spróbować, tym bardziej że z tego co wyczytałem, można współpracować z ciekawymi osobami. Widziałem, że jest to umowa o pracę, obowiązuje jakiś okres próbny? Może ktoś z was pracował lub pracuje na tym stanowisku i chciałby mi przybliżyć specyfikę tej pracy?

gosc

Szukam pracy i interesuje mnie zatrudnienie na Project Manager. Universal Music Polska Sp. z o.o. szuka kogoś takiego. Możecie mi o nich coś więcej powiedzieć?

xyz

W zależności od działu ma się zupełnie inną opinię o tej firmie. Sporo ludzi jest naprawdę koleżeńska, pomocna i do pogadania. Chyba zdecydowana większość została zabrana z konkurencji, więc jak przychodzi się z zewnątrz to nie do końca wiesz czy jesteś w UMP czy SMP, bo przynajmniej raz w tygodniu kogoś weźmie na wspólne anegdotki, a o "wbiciu" się w scalone towarzystwo nie ma co marzyć. Ktoś napisał, że atmosfera zależy od... no właśnie, układu gwiazd? fazy księżyca? Bo często jednego dnia jest się pupilkiem tylko po to, aby następnego zostać zjechanym od góry do dołu bez większego powodu. Co powoduje przychodzenie do pracy w stresie, bo nigdy nie wiadomo co cię czeka. Ludzie, mam wrażenie, że są tam już trochę przez zasiedzenie, trochę z "prestiżu" i trochę z przywiązania (tak jak wyżej: niektórzy znają się z konkurencji, więc wspólnie ciągną ten podołek od kilku lat). Słynne "Każdy wie i widzi co się dzieje, ale nikt nie mówi o tym głośno" ma tutaj najlepsze zastosowanie.

Jak dużo osób pracuje na stanowisku Analityk w firmie Universal Music Polska Sp. z o.o.?

Pracowałam jeszcze do niedawna w firmie, na tym stanowisku była zatrudniona jedna osoba. Pomijam dział finansów, tam jest inna specjalizacja. Analityk ds. muzyki, rozwoju artystów itp. - jedna osoba.

Renata

Czy mimo tego że jest jeden analityk to czy dobra jest pensja na tym stanowisku? Chodzi mi bardziej o to, czy adekwatna do obowiązków. I jak komunikacja z innymi działami, jest ok? Atmosfera ogólnie teraz spoko?

Universal Music Polska- firma międzynarodowa! Zarobki żenujące i brak możliwości rozwoju :-) ale pieniądze to nie wszystko :-) jeden wielki mobbing, nie szanuje się pracowników. To ze zrobiłeś coś 100 razy dobrze nie ma znaczenia, ważne jest to, ze raz się pomyliłeś

Bronisław

Jaka szansa na pochwałę i docenienie porządnie wykonywanej roboty? Możesz rzucić kwotą, choćby przybliżoną? Bym miał jakiekolwiek pojęcie.

@Bronisław

@ANONIM bezpieczeństwo i komfort pracy naszych Pracowników są naszym priorytetem. Firma dokłada wszelkich starań, żeby Universal był miejscem przyjaznym, sprzyjającym zadowoleniu i satysfakcji z pracy. Pragniemy podkreślić nasz zdecydowany sprzeciw wobec wystąpienia w tworzonym przez nas środowisku pracy jakichkolwiek zachowań niepożądanych. Pani/Pana wiadomość jest dla nas dużym zaskoczeniem, ponieważ nie otrzymaliśmy żadnego zgłoszenia dotyczącego tego typu zachowań za pośrednictwem udostępnionych pracownikom kanałów komunikacji. Mając na uwadze potrzebę i obowiązek podjęcia działań wobec występowania relacjonowanych przez Panią/Pana zdarzeń, będziemy wdzięczni za przesłanie do nas szczegółów sytuacji, do której Pani/Pan referuje na adres email: naruszenia@umusic.com lub tradycyjną drogą pocztową: Universal Music Polska Sp. z o.o., ul. Czerniakowska 87A, 00-718 Warszawa z dopiskiem Dział HR. Informacje o mobbingu traktujemy bardzo poważnie podejmując zdecydowane kroki, żeby im przeciwdziałań zarówno poprzez stosowne regulacje wewnętrzne, jak również na drodze postępowań wyjaśniających. Pozdrawiamy, Zespół HR Universal Music Polska

@Bronisław

@Bronisław pochwała zależy od tego czy przypadniesz do gustu; od tego, która nogą wstanie szefostwo albo od pogody. Pieniądze nie są warte pracy wątek korporacji

Hanna
@Anonim

Pieniądze i pieniądze - tylko nie piszecie ile. Mogłabym zapytać o jakąś konkretną kwotę? Warto napisać bo dla jednego mało to dla drugiego może być dużo. Sami sobie ocenimy poziom tych zarobków

Klaudia

Zdecydowanie nie polecam, a nawet ostrzegam przed zatrudnieniem w Universal. Kultura zarządzania prosto z lat dziewięćdziesiątych. Zarząd wprost i oficjalnie mówi, ze liczy się tylko kasa, a ludzie maja zap******. Brak szacunku do ludzi, ważne żeby byli grzeczni i potulni i dziali zgodnie z rozkazami faktycznej „pani prezes”. Pracownicy w wielu przypadkach przypłacają prace tam problemami psychicznymi i doświadczają zachowań nieetycznych.

Hanna
@Klaudia

Czy w związku z tym co napisałaś jest tutaj duża rotacja pracowników? Jak z atmosferą w zespole? Ogólnie na plus czy na minus?

Obecnie Universal Music Polska Sp. z o.o. do swojego zespołu szuka osoby do pracy jako Analityk. Na Pracuj.pl dodano ogłoszenie 19 października.

Patka

19 października czyli rok temu? :D

@Patka

Nigdy nie miałaś tak, żeby jakiś wyraz Ci się pomylił? Pewnie o wrzesień chodziło, no bo jakby inaczej? Z tego ogłoszenia tu przyszłaś czy na które? ;p

Teresa

Jedna z kandydatek widzę, że poskarżyła się niedawno na brak kontaktu w związku z feedbackiem po rozmowie. Niby często tak się zdarza, ale na pewno to rozczarowujące. :( Dosłownie każdy z kandydatów tak miał czy to pojedyncze przypadki? Był ktoś ostatnio na rozmowie i opowiedziałby jak mniej więcej to wszystko wyglądało? Bo widzę info, że są podobno dwa etapy i jakieś zadanie, jakie?

Zuzia
@Teresa

Pani HR, która o tym pisała, ewakuowała się z tego okrętu, więc mogło się zmienić. Swoją drogą wpisywanie w sekcji "benefity" w ofercie pracy największej wytwórni muzycznej w Polsce takich pereł jak "kawa / herbata"... No cóż, brakuje tutaj jeszcze "wypłaty" i "miłej atmosfery".

@Zuzia

XDD Może nie lubi określenia socjal czy coś i dlatego zastępuje sobie benefitami? Lepsze to niż gdyby wcale nie mieli tego oferować czy w sumie nazewnictwo jest aż tak istotne? ;) To kto teraz wsiadł na okręt skoro twierdzisz, że ona się ewakuowała?

Patrycja
@Teresa

Trochę się wystraszyłam, jak poczytałam te opinie, ale pani rekruterka, która się ze mną kontaktowała, była przemiła. Szybki kontakt po wysłaniu aplikacji, na pierwszym etapie spotkanie z rekruterką i pół godziny rozmowy (pani opowiadała o firmie i dopytywała o informacje z CV), w ciągu kilku odpowiedź zwrotna z zaproszeniem na drugi etap, na drugim etapie test do wykonania online w określonym czasie (w moim przypadku z Excela, nie wiem jak na innych stanowiskach), i w ciągu kilku dni odpowiedź i zaproszenie na rozmowę z potencjalnym przyszłym przełożonym. Z trzeciego etapu nie skorzystałam z innych powodów, ale samą rekrutację oceniam naprawdę pozytywnie. Chyba faktycznie nadeszła "zmiana warty".

Monia

Brak jakiegokolwiek kontaktu, mimo zapewnień. Pierwszy raz sie z czymś takim spotykam, to brak szacunku.

Irenka

Czy strategią tej firmy jest wyciąganie od konkurencji wszystkich znajomych królika kosztem obecnej kadry? Zgadzam się, że warto czasem przewietrzyć firmę, a takie porządki może zrobić tylko osoba spoza organizacji, ale coraz bardziej ta firma przypomina pewien konkurencyjny label. O samej atmosferze już nie będę się wypowiadać, ale na mieście słychać brzydkie słowa jak to niektóre osoby potrafią dowalić do pieca. Samymi $$ nie zbuduje się dobrej firmy i nie chodzi tu tylko o składanie ofert artystom ;)

ump
@Irenka

Zgadzam się. Jednym słowem masakra. Dodam jedno, (usunięte przez administratora) pełną gębą i nie w jednym dziale. Ludzie, którzy przyszli z konkurencji i zajęli wyższe stanowiska, zniszczyli atmosferę, ludzi, całą firmę. Niestety tego już nie da się odbudować.

Użytkownik 0001

Firma od środka nie wygląda tak pięknie jak mogłoby się z pozoru wydawać. (usunięte przez administratora) kumoterstwo i wyzysk to tylko wierzchołek góry lodowej, o której nikt głośno nie mówi, bo wszystko odbywa się w blasku i splendorze jakim rzekomo ma być praca dla prestiżowej, międzynarodowej korporacji muzycznej.

marek
@Użytkownik 0001

Hej, nie jestes pierwsza osoba, która ma takie samo negatywne zdanie o tej firmie. Znam dwie osoby, które tam pracowaly przez kilka lat i nie byly zadowolone, ze wzgledu na (usunięte przez administratora) niskie place. Ale to tak jak mowisz, ludzie mysla, ze to 'prestizowy' record label, to bedzie idealnie, z pozoru w tych mniejszych independent record labeles jest o wiele lepiej. Pozdrawiam z Londynu.

Użytkownik 0001
@marek

Wygląda na to, że portal gowork.pl stosuje cenzurę, skoro najistotniejsze słowo z mojej wypowiedzi zostało usunięte przez administratora. Czyżby słowo m o b b i n g było zakazane? Tak proszę państwa, w tej firmie panuje "kultura" pracy kompletnie nieprzystająca do standardów międzynarodowej korporacji. Swoją drogą ciekawe czy dzieje się to za wiedzą i przyzwoleniem szefów Universal Music Group.

Kazimierz Wielki
@marek

"Dobrze" to wyglada na CV, jednak obowiazki i szefostwo juz nie sa takie "dobre". Ponawiam, male zarobki!

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Universal Music Polska Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Marita Kocoń

Wszystko zależy od tego jaka to rekrutacja. Przeważnie mamy 2 etapy oraz ewentualne zadanie rekrutacyjne. Staramy się odpowiadać na wszystkie cv, max 7dni od nadesłania:)

nieladnie
@Marita Kocoń

Nie ladnie jest tak klamac, pani Marito

Czy Universal Music Polska Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Marita Kocoń

Nie ma :) tzn. zalezy jakie stanowisko.

Weronika

To bardzo dobra firma. Ciekawe jak sie tam dostać. Ma ktoś jakąś informację czy biorą pod uwagę CV wysłane bezpośrednio do nich na maila, który mają podany w kontakcie? Proszę o odpowiedź

Kpina
@Weronika

5 miesięcy temu wysłałem do nich cv i bez odpowiedzi. Piszą na stronie głównej, że odpowiadają na wszystkie oferty. Banda hipokrytów.

Zostaw merytoryczną opinię o Universal Music Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Universal Music Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Universal Music Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Universal Music Polska Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Universal Music Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Universal Music Polska Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Universal Music Polska Sp. z o.o.