Wehikuł Zespół Muzyczny Aleksander Dera

Stare Bojanowo

Opinie o Wehikuł Zespół Muzyczny Aleksander Dera

hubik

Wehikuł Zespół Muzyczny Aleksander Dera może i fajnie gra, ale to forum pracy. Póki co skład maja pełny i raczej nowych członków nie szukają.

Zleceniodawca

Niesamowite wokale, świetne brzmienie, doskonałe prowadzenie, długie bloki, krótkie przerwy. Gorąco polecam! BinLaden! Mamusia cię nie przytulała?

BinLaden

zespół straszny, nie śpiewają tylko wyją, głośniki z biedronki. Jak słyszałem te mamma mija to żygać mi się chciało.

deralesk2

Piękny vocal, dobre nagłośnienie EKSTRA ! Polecam !!!

Zostaw opinię o Wehikuł Zespół Muzyczny Aleksander Dera - Stare Bojanowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wehikuł Zespół Muzyczny Aleksander Dera