KOHL-GROUP Polska Sp. o. o. Sp.k.

Słubice

Opinie o KOHL-GROUP Polska Sp. o. o. Sp.k.

użytkownik zarejestrowany

@Asia - w swoim wpisie wspominasz, że w firmie stosowany jest mobbing. Według Kodeksu Pracy mobbing oznacza działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników. Czy według Ciebie takie sytuacje występują w KOHL-GROUP Polska?

Asia
@Maja 25.09.2017, 15:04

Tak, dokładnie tak, znam osobę, która zwolniła się sama z tego powodu

użytkownik zarejestrowany

@Tag - udzielanie odpowiedzi na pytania innych użytkowników zależy od aktywności osób zatrudnionych w firmie i udzielających się na forum. Warto pytać, to nic nie szkodzi, a można dowiedzieć się potrzebnych informacji.

Tag

Dziękuję że mogłem się tu czegoś dowiedzieć żałosna strona zero kontaktu z kim kolwiek

Tag

Witam czy może mi ktoś napisać co spawa się w tej firmie?

@Tag 19.07.2017, 11:37
Witam czy może mi ktoś napisać co spawa się w tej firmie?

Czy ktoś czyta tą stronę ?

użytkownik zarejestrowany

@Kłet Dalej poszukujesz nowego miejsca pracy? Możesz powiedzieć jakie stanowisko w KOHL-GROUP Polska Cię interesuje? Jeśli sprecyzujesz swoje pytanie, to obecnym pracownikom firmy łatwiej będzie Ci pomóc. Co w ogóle sprawia, że interesuje Cię praca właśnie w tej firmie?

Kłet

Jak wygląda praca w biurze? Jakie.sa zarobki?

użytkownik zarejestrowany

@Alejandro tak jak pisałam wcześniej, nie jestem w żaden sposób związana z KOHL-GROUP Polska. Jestem pracownikiem gowork.pl. Po prostu zauważam, że komentarze nie mogą naruszać regulaminu portalu. W tym między innymi nie mogą naruszać niczyich dóbr osobistych. Jeśli macie uwagi co do pracy jednego z pracowników firmy, to warto zgłosić takie sytuacje wewnętrznie, w bezpośredniej komunikacji z firmą.

james

Wszyscy którzy w tej firmie pracowali i nawet pracują mają negatywną opinię ale boją się głośno powiedzieć taki jest fakt!

użytkownik zarejestrowany

@koko nie jestem związana z firmą KOHL. Jestem pracownikiem serwisu gowork.pl i zależy mi na poznaniu tego jak wygląda praca w firmie między innymi dzięki Waszym opiniom. @Nomad to ważne dobrze czuć się w swojej pracy. A jak ocenisz możliwości rozwoju jakie zapewnia firma? Chętnie również dowiemy się więcej na temat Twoich doświadczeń w KOHL-GROUP, jednak bardzo proszę o niekomentowanie i nieskupianie się na indywidualnych pracownikach firmy.

Alejandro
@Maja 22.05.2017, 09:56

Nie da się nie komentować, jeśli jest powód. Osoby robiące sobie jaja z pracy, jak z AV nie mają miejsca w firmie, moim zdaniem. Ta Pani kosztuje firmę pieniądze poza pensją... idiotyzm. I potencjalni pracownicy mają prawo wiedzieć. P.S. jestes wynajeta przez nich...

polo

Fachowcy???Szczególnie ci z AV!!!Prawda jest taka że nikt tam nie chce pracować i ściągają ukraińców!!!

koko

Maja to mecenas kohla-niestety ale dobrej opinii to ten zakład już od dawna nie ma i jest gorzej napewno nie lepiej!!!

użytkownik zarejestrowany

@koko @Opiumco sprawia, że macie taką opinię na temat pracy w firmie? Bardzo cenne będą dla osób szukających informacji na temat firmy jako potencjalnego pracodawcy opinie merytoryczne, które pokazują zarówno dobre strony pracy w KOHL-GROUP jaki i również to co warto jeszcze zmienić. W jakim dziale firmy pracujecie?

koko

Bravo za komentarz dla Opium!!!

Opium

Just another shitty place .

Plebs

Atmosfera do kitu i pisanie na tablicy jak dzieci w szkole!!!

Bajka

Witam zamierzam dostac sie tam do pracy mogl by mi ktos powiedziec ile zarabiaja tam operatorzy cnc oraz jak wyglada sprawa ze zmianami

Bajka

użytkownik zarejestrowany

Pracujesz obecnie w KOHL-GROUP Polska? Chętnie dowiemy się jak obecnie wygląda praca w firmie. Na jakie warunki zatrudnienia mogą liczyć pracownicy?

Gi

Witam serdecznie, Zapraszam do kontaktu osoby zainteresowane pracą w Kohl Group w Słubicach. Reprezentuję firmę Gi Group Sp. z o. o., która jest wiodącym partnerem dla firmy Kohl Group. Aktualnie otwarte stanowiska: Spawacz (MIG/MAG/TIG) Mechatronik Operator prasy krawędziowej Operator lasera Trumpf Operator robota spawalniczego Operator maszyn CNC Operator zgrzewarki Gi Group jest międzynarodową agencją doradztwa personalnego, której głównym zadaniem jest oferowanie w pełni wykwalifikowanych pracowników. Jesteśmy liderem na rynku włoskim oraz jedną z czołowych agencji w krajach, w których działamy. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570. CV / dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres: anna.plaza@gigroup.com Prosimy o dodanie do CV poniższej klauzuli: „Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez firmę Gi Group Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul. Sobieskiego 11 do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z grupy Gi Group oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania." Pozdrawiam serdecznie, Anna Płaza

Pio

WItam wszystkich, orientuje sie ktoś jak wygląda sytuacja z mieszkaniami wynajmowanymi dla pracowników KOHL w Słubicach? Są to kawalerki czy kilka pokoi ? Myślę o podjęciu pracy ale zastanwia mnie jakie warunki gwarantuje firma.

Pio

użytkownik zarejestrowany

@olala dzięki za informacje :) Ja właśnie też tak słyszałem, więc miło, że ktoś potwierdza tu te informacje. Zawsze człowiek czuje się pewniej aplikując.

olala

zalezy od stanowiska ,kasa jest ok jedna z lepiej płacących firm na strefie.polecam

Tomek

Kontaktowałem się z agencją, która rekrutuje dla tej firmy. Obecnie poszukują spawaczy, operatorów tokarek i pras. Są też stanowiska dla mechatroników. Z tego co się dowiedziałem to praca bezpośrednio w kohl group, na umowie o prace, pomagają w zakwaterowaniu w Słubicach, gwarantują narzędzia do pracy, zarobki też niczego sobie. Warto też wysłać maila bezpośrednio do agencji z prośbą o kontakt, ja wysłałem tu: mateusz.skwarek@randstad.pl. z zapytaniem czy nie szukają obecnie pracowników. Firma dobra, warto spróbować.

@Tomek 22.06.2016, 14:52

Firma jest ok ,zarobki też dobre jedna z lepszysz firm na strefie .pracuje tam i polecam .

siwy

Czy dojeżdża ktos z rzepina

rulan
użytkownik zarejestrowany

No nie powiecie chyba, że jest źle w firmie, bo wg mnie jest całkiem w porządeczku @magda, jest przede wszystkim umowa o pracę, a także szkolenia

k

jest po prostu zajefajnie i firma jest the best!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

magda

Pewno śmiało możesz iść szef da spokojnie idz po kasę .

paweł

witam to ile w tej firmie zarabia spawacz netto?

wiosenny kocur

duża rotacja, rożne zarobki, wysłużony sprzęt z porzedniej epoki... ogólnie nic godnego polecenia...

...

Widzę że tutaj pisze cały czas jedna i ta sama osoba tylko zmienia nick, wystarczy zerknąć na czas tzn godzinę kiedy pisze fajnie się pokrywa. haha także nie pisz głupot i nie zachwalaj tak ,

ja

Witam spawacz 2tys .cos nie wierzę jeszcze w Kohlu coś kręcisz !uważam zę zarobki są ok ,niektórzy zgarniają taką kasę że sie w pale nie mieśći,ogólnie jest ok wszedzie trzeba pracować ,ja nie narzekam ,ekipa fajna (są wyjątki),pracują sami mężczyżni,kilka dziewczyn.Mi odpowiada praca w tej firmie .

pilkarz

wszędzie trzeba rąk do pracy , za niskie zarobki i tyle

ona

A to dziwne i to bardzo !wielki plakat na płocie wisi że trzeba rąk do pracy !

ona

333 szefostwo zrobiło z nimi porządek pozwalniali leniwców i kombinatorów ,teraz jest ok .spokoojnie mozesz przychodzić ludzie są w porządku i kasa też .

ja

...amen :-)

ona

a ja jestem zadowolona ze odeszły osoby które sie obijały i tak to długo trwalo zrobili z tym w końcu porzadek teraz pracuje się dobrze ,,zarobki są ok więc po co ta dyskusja tak jak napisał piłkarz jak ci nie odpowiada to się zwolnij!!

Piłkarz

Radzę Martin* się zwolnić jak masz nadal pracować i szyderczo kpić z firmy w której pracujesz, mało tego z ludzi którzy tam pracują też, także powodzenia, uważam że jednak jesteś jeszcze zwkulaktuzowany, poxdr

martin

widac nie znasz dobrze firmy w której pracujesz......?bo lepiej /; sie orjentuje ? trzeba czytac miedzy wierszami piłkarzu!

Piłkarz

Niestety nie wiem o czym myślisz. Ja wiem jedno i tak musimy pracować jeszcze długo, czasami jest ciężko ale jesteśmy młodzi, więc mam nadzieję że damy radę, pozdrawiam wszystkich serdecznie, trzymajcie się,

olo

Wow jaka dyskusja !konkrety proszę pozostał mi niedosyt po wypowiedzi /; możesz rozwinąc co poeta miał na myśli????????????

/;

Tu niewazne czy pracujesz lepiej czy gorzej czy krucej czy dłużej tu chodzi o co innego i myśle ze …piłkarz… wie co mam na myśli

bo

Zgadzam sie,tak jest jedni maja ładną kase a drudzy zap...ja za grosze mimo tego ze zatrudnieni na tych samych stanowiskach.dziwna sprawa.

Piłkarz

Martin * nie widzę ludzi którzy tam tylko chodzą czy cwaniaków itd, kawy też nie piją bo nie ma na to czasu koleś, każdy pracuje kto chce pracować u tyle, ci co się obijali dawno ich pożegnano, więc zastanówcie się co tutaj piszecie i nie strasznie ludzi którzy chcą pracować, Zazdrość was ogarnia bo może ktoś pracować lepiej?

martin

witam ,piłkarzu ja tez tam pracuje i sie nie zgadzam z twoja opinia jest cześć ludzi co uczciwie pracuje a część tylko ,zeby mineło ,połazić ,pogadać ,kawka ,cwaniactwo a z zarobkami to prawda kasa jest dobra ,i tu cie popieram ludzie narzekają a pracuja jak im tak zle to niech sobie poszukaja innej pracy zamiast narzekac .

Junior
@martin 25.10.2015, 11:48

Kasa dobra to znaczy ile, cos dokladniej. Taki operator Cnc prasy lub lasera?

Piłkarz

Słuchaj, ja pracuje w tym zakładzie i jest ok, ktoś jak chce pracować i umie, to jest dobrze, osobiście ci powiem ludzie tutaj tak pier.... a tak naprawdę wszyscy tutaj co piszą nadal tam pracują i siedzą jak myszy bo im pasuje i praca i płaca, wiesz mi nigdzie indziej nie dostaniesz tyle co tam, a tak w ogóle pracuje młoda kadra, itd, spróbuj,

k

pewnie nie obawiaj sie wszystko bedzie ok , a co do zarobków no powiem ci chłopie bedziesz zaskoczony.napisz jak ci poszło .powodzenia

Szamot

Witam mam w tej firmie niedlugo rozmowe kw.Warto isc tam do pracy?I jakie zarobki tam oferuja?

k

witam.A ja pracowałam w tej firmie i wiem dokładnie co tam sie dzieje! Pytac odpowiem na wszystkie pytania !

Zostaw opinię o KOHL-GROUP Polska Sp. o. o. Sp.k. - Słubice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KOHL-GROUP Polska Sp. o. o. Sp.k.