Wydawnictwo eSPe

Opinie o Wydawnictwo eSPe

Grzegorz

Odradzam stanowczo jakiekolwiek zakupy u tego wydawcy z kilku powodów: 1. Książki są o wiele droższe u wydawcy niż w innych księgarniach, na 6 książkach przepłaciłem 22 zł. 2. Nie ma możliwości aby zapłacić kartą, jedynie przelew. Nie ma o tym informacji na stronie ani przed dokonaniem płatności! 3. Cała transakcja w wysyłką trwała 7 dni. W innych księgarniach masz książki w 24h!!! 4. Niemiła obsługa telefoniczna. Szczególnie jak wspomnisz co przechodzisz jako klient u nich. Krytyki nie znoszą! 5. Brak jakiegokolwiek kontaktu emaliowego poza potwierdzeniem zamówienie, nie wiem gdzie jest paczka, kto ją dostarczy, nie ma numeru przesyłki i statusu zamówienia! 6. Na koniec paczka została źle zaadresowana, brakowało ulicy ale był numer domu. Kurier wydzwania do klienta nie do wydawnictwa. Paranoja! 7. Nie wspominając, że to katolickie wydawnictwo a poziom obsługi żenujący. NIE KUPUJ U WYDAWNICTWA, OSZCZĘDŹ SOBIE CZASU NERWÓW I PIENIĘDZY!

Zostaw opinię o Wydawnictwo eSPe - Kraków

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wydawnictwo eSPe