Multikino Sp. z o.o.

Koszalin

Opinie o Multikino Sp. z o.o.

zuzia223

Bardzo niemiła obsługa Pani przy kasie nie chciała sprzedać biletów ulgowych. Problemem było to, że nie miałyśmy legitymacji szkolnych przy sobie. Byłam wielokrotnie w kinie sieci Multikino i nigdy nie było problemu a tu niespodzianka przy kasie. Pani chyba ma prowizję od sprzedaży normalnych biletów dzieciom z podstawówki albo problem ze wzrokiem.

Ona

Super

tom

Jako klient zawiodłem się na multikinie w Koszalinie. Jak się przekonałem , rezerwacja biletów to mit, a obsługa po stwierdzeniu, że (mimo odbioru biletów o wiele wcześniej niż był seans ) sprzedała na rezerwowane miejsca już bilety , ma klienta dosłownie głęboko w d....... . Dziękuję im za spier.......... mojej rodzinie drugich dni Świąt.

Ahhaha

Pracowałam w mulikinie pół roku , niskie zarobki spoko ludzie , bardzo duży nacisk na zajomość seansów ... , durne testy co miesiąc ... , trochę głupie i nie sprawiedliwe bo nie kazdy je pisze... w zależności kto na zmianie . mogę polenić pracę jedynie jak ktoś chce sobie dorobić

Czy firma Multikino Sp. z o.o. jest dobrym pracodawcą? Jakie ma zalety praca u nich? Czekamy na Twój komentarz.

Zostaw opinię o Multikino Sp. z o.o. - Koszalin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Multikino Sp. z o.o.