NDR

Szczecin

Opinie o NDR

były pracownik

Nie zgadzam się z powyższą opinią. Atmosfera w firmie fatalna. Nowy pracownik nie może liczyć na pomoc dłużej pracujących. Panuje tu zasada: Radź sobie sam. Po dwóch dniach pracy chcą, aby pracować w takim tempie jak pracownik z trzyletnim stażem. Organizacja pracy w firmie to porażka. Normą jest codzienne zostawanie około godziny dłużej w pracy. Panuje tu ogólny chaos i ciasnota. Radzę unikać tej firmy. Harujesz, jak wół za marne grosze, pot po tyłku się leje, a oni ci powiedzą że nic nie robisz.

Zostaw opinię o NDR - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NDR