Totalizator Sportowy Sp. z o.o. Oddział V

Łódź

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 3 ocen.

Totalizator Sportowy Sp. z o.o. Oddział V
3 3 6 1

Opinie o Totalizator Sportowy Sp. z o.o. Oddział V

anonymous

Już od jakiegoś czasu jestem zmuszony jechać do Zduńskiej Woli wysłać kupony bo w miejscowości Marzinek jest awaria sprzętu lub brak zasięgu lotto .To w waszym interesie jest naprawić i uruchomić kolekturę ale serwisowi to pewnie na tym nie zależy?

Administrator

Czy ktoś z Was dysponuje nowymi ciekawostkami o Totalizator Sportowy Sp. z o.o. Oddział V? Dawno nikt z Was się nie udzielał w tym wątku.

nie przejmuj się rolą bo i tak Cię wypierdolą

Praca super, jak ktoś kocha ludzi, kontakt i uwielbia sprzedawać marzenia. Gorzej z pracodawcą. Umowa - zlecenie, zero świadczeń socjalnych, artykuły biurowe typu zszywki, taśmy klejące spinacze gumki temperówki itp. za swoją kasę. Mają pierdolca na punkcie badziewnych zdrapek na poziomie 25 % ogólnej sprzedaży. Wytyczone plany sprzedaży ogólnie do wykonania, naiwnych klientów nie brakuje. W mieście Łodzi szefuje dzidziuś, stójkowy .A jest to tak: Przedstawiciel Punktu Sprzedaży tupie nóżką, że on jest najważniejszy, Kierownik Gwiazda Regionu Sprzedaży popiera i kłamie jak Pinokio, a podstawiony przez Zdanowską Dyrektor opiera się jedynie na decyzji tych cwaniaczków z miodem w uszach. I jakoś nie rządzą wyniki sprzedaży, słupki, po prostu, bierze kasę i niech rozgrywają to za niego. Żenada na całym polu. Okazuję się nieważnym zdanie i opinia 246 klientów proszących Dyrektora o pozostawienie mnie w miejscu pracy, bo obdarzyli mnie sympatią i zaufaniem, ale podważyli głupią jego decyzję. Udowodniłam moje racje, wykazałam kłamstwa zwierzchników, po zesłaniu za nic do najgorszej kolektury w Łodzi sprzedawałam zdrapki na poziomie 30 %. Nie przedłużono mi umowy. Nie polecam tej firmy, a szczególnie mam wstręt do infantylnego dyrektora, kłamliwego kierownika i niedojrzałego chłopczyka KULFONA tupiącego nóżką.

treptus
@nie przejmuj się rolą bo i tak Cię wypierdolą 29.01.2015 03:18

Totalizatorek potforek... dobrze dla ciebie ze juz cie tam nie ma... nie odwracaj sie i chrzan ten szajs...

malciszek

praca fajna kasa nie bardzo ,procent od utargu,czyli nie ma cie w pracy to nie zarabiasz,kiedys byłam w kolekturze która nie prosperowała i zarobiłam 200 zł na miesiac,nikt sie tobą nie przejmuje ze tyle zarobiłaś a i jak pojdziesz na zwolnienie to juz ....jestes ZWOLNIONA

Zostaw opinię o Totalizator Sportowy Sp. z o.o. Oddział V - Łódź

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Totalizator Sportowy Sp. z o.o. Oddział V