Multiplay Group Sp. z o.o.

Świerczów

Opinie o Multiplay Group Sp. z o.o.

Alan

Widzę, że opinie są dość dawno dodawane, może ktoś z obecnych pracowników napisze, jakie warunki obecnie panują w firmie Multiplay Group Sp. z o.o. Jestem szczerze zainteresowany współpracą z nimi i byłbym wdzięczny za informacje :)

Kai

Szczerze ODRADZAM korzystanie z usług tej firmy. Pominę zielone pojęcie o świadczeniu usługi. "Internet" może jest okej dla ludzi, którzy nie mają o tym zielonego pojęcia, ale jeśli ktoś potrafi obsługiwać polecenie pinga, to zobaczy, że strata pakietów na poziomie 60% to NORMALKA w tej "firmie". "Technicy", którzy są chyba po turystyce jeżdżą i nie wiedzą co się dzieje. Z każdą wizytą tylko słyszę, że router został dodany do urządzeń monitorowanych i będzie wszystko sprawdzane, ale oczywiście nie jest. Kolejną sprawą jest podmienianie umów. Firma przyjeżdża z jedną umową o ustalonych warunkach, która jednak jest nieważna gdyż w danym momencie nie mieli jeszcze dostępnego internetu w mojej miejscowości, wraca za 3 tyg, gdy ten internet jest już dostępny przyjeżdżają z INNĄ umową. Czemu? No widocznie tak "zdobywają" klientów.

IK 1969

NIE POLECAM,kapitalizm DO POTĘGI NNN tej

Zostaw opinię o Multiplay Group Sp. z o.o. - Świerczów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Multiplay Group Sp. z o.o.