Estrada Polska Sp. z o.o. Salon Gier

Opinie o Estrada Polska Sp. z o.o. Salon Gier

toni

i tu się z Tobą zgadzam @masakra , praca w salonie do łatwych nie należy

kozienice4

Pracowałam w firmie estrada polska w Kozienicach.uważam że takiej ptacy i takiego pracodawcy już nie znajde.Pozdrawiam pana (usunięte przez administratora)

Dziewczyna

Sama branża jest w porządku. Salon w Radomiu działa do końca tego roku. Bez perspektyw. A może zamkną z dnia na dzień, gdyż zipie wcale nie od osiąganych wyników, a od klimatu jaki tworzą sami pracownicy. Zakładając, że jesteś nowy, gotowy do wyzwań, nauki, szacunku, porządku... Nie zdziw się jak przywita Cię zarozumiała szarogęś, która dodaje, odejmuje w powietrzu, a na powitanie dostaniesz tekst "brakuje kasy, oddaj".

rysio

Człowieku co ty wypisujesz za bzdury !!! Kibel na maxa, a do tego niedługo padnie !!!

Zostaw opinię o Estrada Polska Sp. z o.o. Salon Gier - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Estrada Polska Sp. z o.o. Salon Gier