Stadnina Koni Plękity Sp. z o.o.

Plękity

Ocena pracodawcy 1/6

na podstawie 1 ocen.

Stadnina Koni Plękity Sp. z o.o.
1 1 6 1

Opinie o Stadnina Koni Plękity Sp. z o.o.

Administrator

Czy w firmie Stadnina Koni Plękity Sp. z o.o. w ostatnim czasie wydarzyło się coś ciekawego?

plękity pracownik

Czy zarządza tym żonka Pana W.? Czy sam jaśnie Pan?

Janek K.

Pracodawca pieniądze wypłaca na dwie raty, mimo, że w umowie jest napisane do 10 każdego miesiąca. . Pracownicy dostają 15 i później , zdarza się , że pierwszą ratę daje nawet dopiero po 20 , zdażało się nawet , że wypłatę dawał miesiąc później z kolejną wypłatą . Kierowników powyganiał, teraz władzę ma tam P. Jan Kmiotek, który poniewiera ludzi i jeśli tylko przyjeżdża ktoś z Ukrainy to odrazu wysyła na oborę, bo Polacy jak mają iść na oborę się zwalniają, gdy mają tam iść. Szef nie chce dać sprztu, każe pracować tylko rękami, a na oborze stoi 120 sztuk. Nawet ludzią pracującym tylko przy widłach i łopacie szef potrącił z wypłaty pieniądze ,, , Nie warto tam iść do pracy !!! Tym bardziej, ze strasznie poniewierają ludzi!!

admin

Czy obecnie firma Stadnina Koni Plękity Sp. z o.o. rekrutuje do pracy? Jak patrzą na młodzież, studentów, czy chętnie zatrudniają takie osoby? Wiesz coś na ten temat? Twoja opinia jest cenna!

Zostaw opinię o Stadnina Koni Plękity Sp. z o.o. - Plękity

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stadnina Koni Plękity Sp. z o.o.